Yaman Çelişki

(2011)

The Dilemma

Film 1 Saat 51 Dk. Komedi, Dram ABD

5.5

18 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.3 (54.169 OY)

KONUSU
Müzmin bekar Ronny (Vaughn) ve mutlu bir evlilik süren Nick (James), üniversite yıllarından beri iyi ve kötü günde hep birlikte olmuş. Artık bir otomobil tasarım şirketinin ortağı olan iki dost, şirketlerini ateşleyecek bir rüya projesini kazanmak için rekabet ediyor. Ronnynin kız arkadaşı Beth (Con ... Devamı
Müzmin bekar Ronny (Vaughn) ve mutlu bir evlilik süren Nick (James), üniversite yıllarından beri iyi ve kötü günde hep birlikte olmuş. Artık bir otomobil tasarım şirketinin ortağı olan iki dost, şirketlerini ateşleyecek bir rüya projesini kazanmak için rekabet ediyor. Ronnynin kız arkadaşı Beth (Connelly) ve Nickin karısı Genevanın (Ryder) desteğiyle, ikili yenilmez bir hale geliyor. Ama Genevayı tesadüfen başka bir adamla gören Ronnynin dünyası alt üst oluyor ve cevapları bulmayı kendisine görev ediniyor. Yaptığı amatör araştırma, dünyasını komik bir karmaşaya sürüklerken, Nickin kendine ait birkaç sırrı olduğunu öğreniyor. Artık zaman ilerliyor ve kariyerlerinin en büyük sunumunun yarattığı baskı artıyor, Ronny en yakın arkadaşına gerçeği söylerse olacakları göze almak zorunda.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
E

@emir_han

8 yıl önce

5.2 / 10

"Ron Howard bir daha komedi işine girmesin" diyeceğiniz bir film.

@fthgzl79

8 yıl önce

Komedi değil,dram da değil..Öylesine bir film yapmışlar..Yavan bir hollywood filmi..yinede izleyebilirsiniz..Jennifer connelly çok güzel bu arada:)
SPOILER

Yaman Çelişki filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yaman Çelişki filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yaman Çelişki filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL