Yönetmen
|
Simone Stock
Simone Stock
|
Senarist
|
Greg McBride
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ortak Yapımcı
|
Kelly Cristina Spinelli
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Sarah Petkov
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Tracy Page
|
Işık Şefi
|
Peter Chartier
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Matthew Goudie
|
Steadycam
|
Thierry Fargeau
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Jade Bacon
, Brendan Robertson
, James Schembri
, Aicha Lasfar
, Alison Belmore
, Mark Marcotte
, Andrew Walker
|
Yardımcı Butafor
|
Shelby Taylor
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Gisele Matte
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Brianna De Avila
|
Set Dekorasyon
|
Devin Rushton
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Kaitlin Hum
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Virginie Forest
|
Kast Asistanı
|
Jaedei Sansom
|
Yapım Yöneticisi
|
Ainslie S. Wiggs
|
Baş Kuaför
|
Darcy Languille
|
Dolly Sorumlusu
|
Callum Cooke
|
Makyaj Sanatçısı
|
Rachel Wolfe
|
Diyalog Editörü
|
Lori Paquet
|
Elektrikçi
|
Nick Couzelis
|
Set
|
Mitchell Hartmann
|
Şoför
|
Olmes Leon
|
Birim Yöneticisi
|
Corgand Svendsen
|
Yer Seçici
|
Lynn Leclerc
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Gisele Matte
|
Editoryal Hizmetler
|
Éric Gaudry
|
Müzik
|
Jennifer Insogna
|
Saç Yapım
|
Samantha Tremblay
, Olivia Green
|
Kameraman
|
André Dufour
, Taylor Rice
, Justin McLoughlin
, Caelan Benn
, Jonna Boulione
, Anthony Seck
|
Oyuncu Seçimi
|
Lisa Parasyn
, Ilona Smyth
, Matthew Goudie
, Jason L. Wood
|
Yönetici yapımcı
|
Pierre David
, Timothy O. Johnson
, Roxanne Boisvert
|
Yapım Sanatçısı
|
Cody Johnson
|
Kostüm Tasarımı
|
Roxanne Boisvert
|
Makyaj Sorumlusu
|
Cinthia Burke
, Samantha Tremblay
|
İkinci Birim
|
Michele E. Dutka
, Michel Poirier
|
Sanat Yönetimi
|
Jade Bacon
, Sam Haque
, Shelby Taylor
, Tim Winchester
, Tammie Walker
|
Ses
|
Michel Gauvin
, Jonathan Jost
|
Dublörler
|
Adam Winlove-Smith
|
Kamera Teknisyeni
|
Caelan Benn
, Peter Chartier
, Carla Clarke
, Thierry Fargeau
, Shawn Kazda
, Justin McLoughlin
, Taylor Rice
, Thomas John Rolfe
|
Mekan Yöneticisi
|
Steve Boisvert
|
Senaryo Süpervizörü
|
Ashley Dawn Szabadi
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Corgand Janeway-Svendsen
|
Diğer
|
Daniel Simpson
, Anthony Seck
, Danny Webber
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Cinthia Burke
|
1. Kamera Asistanı
|
Carla Clarke
|
Editör
|
Jordan Jensen
|
Işık Asistanı
|
Christian Guérinel
|
Ses Tasarımcısı
|
Michel Gauvin
|
Ses efektleri Editörü
|
Michel Gauvin
|
Kayıt Süpervizörü
|
Michel Gauvin
|
Butafor
|
Tim Winchester
|
Sinematografi
|
Bill St. John
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Michele E. Dutka
, Michel Poirier
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Cody Johnson
|
Yapımcı
|
Steve Boisvert
, Brendan McNeill
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Shawn Kazda
, Shawn Tonary
|
Üretim Hizmetleri
|
Roxanne Boisvert
, Steve Boisvert
, Pierre David
, Timothy O. Johnson
|
Genel
|
Jordan Jensen
, Carla Clarke
, Adam Winlove-Smith
, Taylor Rice
, Sam Haque
, David Tremblay
, Erin Morrison
, Hannah Lundrigan
, Ian Parsons
, Daniel Kaunisviita
, Jon Goodwin
, Liam Casasola
, Mitchell Hartmann
, Kelsie Winsor
, Kiara Choy
, Holly Wong
, Brendan Butt
|