Kingsman: Altın Çember 2017

Kingsman: The Golden Circle

6.9

75 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.9 (158.051 OY)

Süre

2 Saat 21 Dk.

Ülke

İngiltere ABD

Senaristler

Jane Goldman

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Merkezleri yok edildikten ve dünya rehin alındıktan sonra, Kingsman ajanları bir kez daha harekete geçmek zorundadır. Araştırmaları sonucu Amerika’daki bir casus teşkilatının varlığından haberdar olurlar. Statesman olarak bilinen bu teşkilat da kendilerinin teşkilatıyla aynı dönemde kurulmuştur. Bu iki elit teşkilat; acımasız, ortak düşmana karşı beraber hareket eder. Dünyayı kurtarmak Eggsy için artık bir alışkanlık haline gelmiştir.

Colin Firth

Harry Hart...

Julianne Moore

Poppy Adams

Taron Egerton

Gary 'Eggs...

Mark Strong

Hamish Myc...

Jeff Bridges

Champagne ...

Elton John

Elton John

Halle Berry

Ginger Ale

SPOILER

TÜM YORUMLAR (6)

@scarletcarson yazdı...

Cum, 12 Oca 2018, 12:12 (6 ay önce)

İlk filmini sinemada izlerken arkadaşlarla bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi hissetmiştim. Kendinizi kaptırınca hikayenin mantık hatalarının bilmem nesinin çok da bir anlamı kalmıyor. Eğlence amaçlı yapılmış film zaten, filmin size bir şey katmasını istiyorsanız yanlış yerdesiniz. Görsel efektleri müthiş ben sevdim amacına ulaşmış.

@asdf-13 yazdı...

Per, 21 Ara 2017, 02:15 (7 ay önce)

6.8 / 10

Daha 10.dakikasında 10 tane mantık hatası yakalayınca kendi kendime "Ya beynini bir kenara bırakıp bu görsel emekten zevk alacaksın yada 2 saat hayıflanacaksın." dedim. Ancak bu şekilde zevk alabildim.  Buna da değdiğini düşünüyorum çünkü görsel olarak çok başarılı bir film. Sadece aksiyon sahneleri değil. Geniş açıdan yakın plana geçiş yaptığı her sahne ayrı bir emek. Tüm mekanlarda sahne olsun çevre düzenlemesi olsun çok ince işçilik çıkarılmış. Bunlardan keyif almak güzeldi benim için. Rotten ve Metacritic puanlarının bu kadar düşük olmasının sebebi de sinemayla daha iç içe olan insanların o mantık hatalarını göz ardı edememeleri. Genelde bende beceremezdim bu istisna oldu. Umarım sizde mantığınızı bir kenara bırakarak izleyebilirsiniz. Bunu yapabilmek için tavsiyem modunuzun yüksek olduğu bi zamana denk getirmeniz. Ve artık 3. filmde adam akıllı bir kötü karakter bulmaları lazım.Kıyamet senaryoları baysa da fena değil fakat kötü karakterler çok silik. Bu konuda oyuncu seçimleri (Samuel L. Jackson ve Julianne Moore) güzel. Ancak laçka hareketleri olan kötü karakter seçmek bir nevi büyük oynamak gibi. Eğer tutarsa Heath Ledger'in Joker performansı gibi efsane olabilir. Ancak tutmazsa (ki genellikle tutmaz) akılda kalmayan yüzeysel bir kötü karakteriniz olur. 

@shamur-musti yazdı...

Çar, 13 Ara 2017, 21:36 (7 ay önce)

8 / 10

Diğer yorumlara bakmayın bence çok güzeldi. İlk filmi izlediysen bunu da mutlaka izlersin zaten ve izlemelisin de. İyi seyirler.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Kingsman: Altın Çember filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kingsman: Altın Çember filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kingsman: Altın Çember filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI