7

24 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (4.771 OY)

Süre

2 Saat

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Joaquin (Sbaraglia) tekerlekli sandalyeye mahkum, sakince hayatını sürdüren bir adamdır. Evindeki bir odayı striptizci bir kadın (Lago) ve kızına kiralamasıyla mülayim hayatı renklenir. Joaquin bir gece zemin katta bilgisayar tamiri yaparken, duvarın arkasından gelen belli belirsiz bir sesle irkilir ve kulağını duvara dayar. Böylelikle Galereto (Echarri) liderliğindeki bir hırsız çetesinin yandaki bankayı soymak için tünel kazdıklarını anlaması uzun sürmeyecektir. Joaquin bu soygun planını boşa çıkartmak için harekete geçer.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@poormf yazdı...

Sal, 03 Oca 2017, 20:14 (1 yıl önce)

5.1 / 10

Anlatım güzel, senaryo yamuk... İzle ve unut... Ne su imiş o yaaa?  55/100

@vfv yazdı...

Pzt, 19 Ara 2016, 20:26 (1 yıl önce)

8.4 / 10

Film üstün bir zekanın ürünü. Kısıtlı mekanları ve bütçesine rağmen son derece sürükleyici bir yapım. Her sahnesi çok iyi düşünülmüş. Özen gösterilmiş. Diyaloglar ve hikayeler çok başarılı. Ayrıca zaman zaman Şok ediyor diyebilirim. Her dakika artan gerilimiyle son bölümleri nasıl bağlanıcak heyecanıyla sonunda da harika bir final yaşattı diyebilirim. Filmde başroldeki adam ne kadar zekiyse senaryoyu yazan da en az o kadar zeki gerçekten. İspanyol sineması bence son yıllarda çok iyi filmlere imza atıyor. Sevdiğim ve bayıla bayıla izlediğim bazı hollywood filmlerinden bile böyle değişik bir tat almamıştım. Fazla bilinmeyen 2016 yapımı olan bu filmi şiddetle tavsiye ederim. 10/ 8.5

@carpathia yazdı...

Paz, 18 Ara 2016, 21:38 (1 yıl önce)

7.5 / 10

Muhteşem bir soygun planı nasıl  bozulur ? Arjantin sinemasından çıkmış macera-gerlim severler için her yönüyle parlayan bir yıldız gibi duruyor.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Al Final Del Tunel filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Al Final Del Tunel filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Al Final Del Tunel filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI