5.7

37 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.8 (64.374 OY)

KONUSU

Bir grup evsiz, tanımadıkları bir insan tarafından bir soygun için kiralanırlar. Yapmaları gereken terk edilmiş bir eve girmek ve bir VHS kaseti çalmaktır. Karşıdan basit gibi görünse de evin içine girdikten sonra keşfedilecek pek çok kayıt bulurlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@haoff

4 yıl önce

7 / 10

Gerçekten enteresan. Rec serisinden sonra el kamerası filmleri ayrı bir güzel geliyor ancak film bittiğinde "gözüm çıktı" hissi kaçınılmaz

@holyghost90

9 yıl önce

7 / 10

Bence bu film alacakaranlık kuşağı diye çekilseydi yinede sırıtmazdı.Bence çok iyi...

@delahoya

10 yıl önce

7.5 / 10

Tek bir ana öykünün içinde parça parça kısa videoların etkisi asla inkar edilemez.Zaten el kamerası ile çekilen filmleri seviyordum fakat bu filmi ayrı bir yere koyuyorum.Kısıtlı kadro , kısıtlı bütçe ve mükemmel bir deneysel film.Imbd de ve ülkemizde gerekli ilgi maalesef görememiş fakat en azından daha iyisini hakeden bir film.İkincisinide en yakın zamanda izlemek lazım.

@jalanili

10 yıl önce

2.1 / 10

filimadamı da olmasa harbi ne izlediğimi unutacakmışım ben. iki üç ay önce izledim bu filmi ama geçen gün "aa ben bunu niye izledi işaretledim izlememiştim ki" deyip işareti kaldırmıştım bugün puan vermiş olduğumu fark ettim ve fragmanını izleyince hatırladım. ya hafızam iyice gitti ya da film çok kötüydü bilmiyorum.

@anil_acar

10 yıl önce

8.8 / 10

Deneysel ve yaratıcı bir filmin başarılı örneği.Tecrübesiz bir izleyicinin "gerçek mi bunlar?" sorusuna bile şahit olmuştum.

@desperate_house

10 yıl önce

şimdi filmimiz altı adet kısa filmlerden oluşuyor. bence ortalamanın üstünde bir film. konular mükemmel olmasa da yaratıcı sayılabilir. format gereği deneysel ve izlenilir, çok büyük beklentiye girmemek gerekir. vhs formatıyla çekildiği için, görüntüler cidden göz yoruyor. yine de bu kadar vasat korku filmine göre, seyredilir bir film yapmışlar. muhtemelen devamı gelir.
V

@volk

11 yıl önce

10 / 10

Bu kadar iyi bir şey çekmek için çok büyük bütçeye gerek yok. Büyük bir stüdyoyla filan anlaşmaya yada tanınmış oyuncularla çalışmaya da. İhtiyacınız olan tek şey hayalgücü. Gerekli yaratıclığa sahip insanların bir şekilde başarabileceklerinin belki de en iyi örneği V/H/S. Övmek için kelime bulamıyorum ne desem az kalır. Bunu görmelisiniz. Dışarda bir yerlerde gerçek anlamda yaratıcı insanlar var. Ve bu insanlar bir şekilde bir araya gelip bu filmi yapmışlar. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Muhteşemdi.
SPOILER

V/H/S filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

V/H/S filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

V/H/S filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL