6.6

29 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.2 (715 OY)

KONUSU

Reha Erdem’in pandemi koşullarında çektiği kara komedi Seni Buldum Ya!, maskesiz evden çıkamayacak hâle gelmiş insanların yaşadığı bir dünyada geçen ve masumun suçluya, suçlunun da masuma dönüştüğü bir hikâyeler zincirini odağına alıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@okansumer

6 gün önce

5.5 / 10

Her ne kadar radikal bir fikrin ürünü olarak ortaya çıksa da teknik açıdan yeterince yaratıcı değil. Her şeyin ötesinde cesur, yenilikçi ve bir başka sinema ihtimalinden bahsettiği için takdir ediyorum.

@thematrixhasyou

1 hafta önce

COVID dönemine Reha Erdem gözünden düşülmüş görsel not. Yıllar sonra izlediğinde daha farklı bir bakışla izleneceğini düşünüyorum. Filmdeki hiçbir oyuncu (hatta yönetmen) bir araya gelmemiş, hepsi evinden oynamışlar. Bazı oyuncular ise dekor sıkıntısından dolayı komşularının evinden oynamışlar. Film tamamen zoom üzerinden çekilmiş ve ortaya (şartları da göz önünen alırsak) gayet hoş ve farklı bir komedi filmi çıkmış.

@benisakinceanla

2 hafta önce

5.3 / 10

ya her gün zoomdan derse girmek zorunda olan biri olarak, daha da zoom da çekilmiş film izlemek bana keyif vermedi hiç, 20 25 dakika sonra kapattım. özür dilerim reha hocam :(

@ucharfli

3 hafta önce

- Yasal olmayan her şey suç değil Felek Bey.

@fridakahloo

3 hafta önce

Bir sinemacı kısıtlı imkanlar içerisinde, zekasını ve sanatını kullanarak güzel işler başarabiliyorsa bu takdir edilmesi gerek bir şeydir. Reha Erdem gerçekten bu anlamda örnek gösterilecek bir auteur yönetmendir. Hem keyifli hem de anlamlı bir film olmuş.

@samsaara

1 ay önce

Sinemada beni etkileyen içine çeken en büyük etken görselliktir. Dialoglar akarken mekanı incelemek, filmi izlerken benim en çok sevdiğim anlardandır. Bu film kesinlikle böyle bir fırsat sunmuyor. Üzülerek söylüyorum ki gerçekten sıkıldığım bir filmdi.
SPOILER

Seni Buldum Ya filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Seni Buldum Ya filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Seni Buldum Ya filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL