5.2

42 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.6 (1.148 OY)

Süre

1 Saat 57 Dk.

Ülke

Türkiye

Yönetmen

KONUSU

Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (11)

@mgkgunay yazdı...

Per, 11 Oca 2018, 04:07 (3 ay önce)

Garibim Peyami Safa yaşasaydı eminim engel olmaya çalışırdı filmin gösterimine. 

@benisakinceanla yazdı...

Paz, 07 Oca 2018, 22:02 (3 ay önce)

6 / 10

onur abinin de paraya ihtiyacı var. senaryosunu kendi yazmadığı ve sadece yönettiği bu filmi o yüzden kabul edebilirim ama tabiki de diğer onur ünlü işlerinin baya baya altında. fakat aşağıya "biz bu işi yapamıyoruz" , "zaten türk filmi ne bekliyorsunuz?" gibi şeyler yazan arkadaşlar olmuş. bu yaptıkları saçma yorumları da, oldukça yetenekli yazar ve yönetmenlerimizi bilmiyorlar sanırım, cahilliklerine veriyorum. en basit örnek olarak onur ünlü'nün daha önce yaptığı işler ortada. (leyla ile mecnundan değil adamın sinema adına yaptığı işlerden bahsediyorum) türk sinemasını recep ivedikten ibaret sanan insanlar var, çok üzücü bir durum bu.   

@mutant-sezar yazdı...

Paz, 22 Eki 2017, 14:35 (6 ay önce)

7.5 / 10

Bu filmi incelerken insanların genel olarak hata yaptığını düşünüyorum. 1. Öncelikle bu bir Türk filmi. Yani ben daha gitmeden önce beklentimi minimuma indirerek gittim. Size de tavsiye ederim. Cumali Ceber'lerin, Recep İvedik'lerin çıktığı bir ülkede gerek konusu, gerek oyuncuların performansları (Meryem Uzerli hariç) olsun en azından takdiri hak ediyor. Filme bayılmasak bile böyle farklı işleri desteklemek lazım. 2.Son olarak bu filmi dünya sinema standartlarına göre incelersek arkadaşların da belirttiği gibi vasatın altında kalıyor. Filmlerde genellikle mantık hatası aramayan ve bulamayan bir insan olarak çok saçma hatalara rastladım. Meryem Uzerli de yanlış bir seçim olmuş bence. Neyse, bence daha fazla Cumali Ceber görmemek için hiç yoktan iyidir.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Cingöz Recai filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Cingöz Recai filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Cingöz Recai filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI