6.1

41 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.7 (122.381 OY)

KONUSU

Yaşlanan bir kiralık katil artık bu işlerden kurtulmak ister. Bunun için uğraşırken kendini bir savaşın içinde bulur. Savaştığı kişi ise kendisinin 25 yaş daha genç ve en dinç halindeki klonudur.

Will Smith

Henry Brog...

Mary Elizabeth Winstead

Danny Zaka...

Clive Owen

Clay Verris

Douglas Hodge

Jack Willis

Ralph Brown

Del Patterson

Linda Emond

Janet Lass...

Ilia Volok

Yuri Kovacs

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
A

@aytug_kutuk

2 yıl önce

7.6 / 10

Film başlarda sıksa da sonlara doğru açılıyor , bazı efektler aşırı uyduruk olmuş ve klon muhabbeti bana aşırı saçma geldi , bazı sahnelerde aşırı komik replikler vardı özellikle baş kötüyü vurma sahnesindeki diyalog hem şaşırttı hem gülmekten yardı , diğer aksiyon filmlerine nazaran asla klişe değil özgündü , oyuncu kadrosu da hoşuma gitti , yazılı olmayan bir kuraldır: ’Will Smith varsa izlenir hacı.’’

@bozzoba

3 yıl önce

Sıkıcı olmayan bir çerezlik. Bâzı çatışma sahneleri çok iyiyken bâzıları hem mantık hatâlı, hem iyi görselleştirilmemiş (bilgisayarla eklenen kısımlar). Hele "Tanrının eli" olarak adlandırılan silâh olan Gutling’in o mesâfeden ve açıklıktan iki kişiyi ıskalamış olması var ki... Neyse, argo kullanmayacağım. Will Smith’in kopyasının yüzü izleyicinin gözüne aşırı batıyor zirâ bundan daha iyisini gördüğüm bilgisayar oyunları oynadım. Fenâ çuvallamışlar orda.

Bu filmi izleyecek kişinin çerezlik bir şey izleyeceğini bilerek izleyeceğinden, düşkırıklığına uğramayacağını düşünüyorum. Puanım 5.8.

@filmist

3 yıl önce

7 / 10

Konusu ilgimi çektiği için izledim.Orta karar bir film olmuş.Aksiyonu tam dozajında.Filmi izlerken keyif aldım diyebilirim.Olumsuz olarak söyleyebileceğim tek husus bazı sahnelerde alışageldiğimiz hollywood görselliğinden uzak amatör efektler kullanılmış.Şahsen böyle filmlerle karşılaşınca gözüme batmıyor değil.Ama bunun dışında orta karar bir yapım olmuş.

@tiamath

4 yıl önce

6 / 10

Henry, artık emekli olmak isteyen bir kiralık nışancıdır. Dahil olduğu gurubun lideri bir gün emekli olmak isteyeceğini tahmin ettiğinden, önceden bir klonunu oluşturma projesi yürütmüştür. Henry, emekliliğine karar verdiğinde, klonuyla mücadele etmek ve aynı zamanda bir çok sır perdesini aralamak durumunda kalmıştır. Film aksiyon sahneleri sayesinde kendini sıkmadan izlettiriyor. Çok derin bir hikayesi olmasa da klonlamanın, askeri düzeni nerelere getireceğine dair güzel bir dip not geçiyor. Ayrıca kötü karakterin "kötü mü oldu? arkasından ağlayacak kimsesi olmayan askerlerimiz oluyor" düşüncesi de, bu durumu desteklemek adına güzel düşünülmüş.

@zamska_1

4 yıl önce

sıkılmadan keyifle izledim.
SPOILER

İkizler Projesi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İkizler Projesi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İkizler Projesi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL