6.3

82 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.5 (131.821 OY)

KONUSU
Çocukluğunda büyük bir travma yaşayan Katlie, yıllarca erkek kardeşi Tim’in ailesini öldürdüğü iddiasıyla karşı karşıya kalmıştır. Fakat Katlie’ye göre ailesini katleden, erkek kardeşi Tim değil, doğaüstü bir varlıktır. Katlie hem cinayetin sebebiyle yüzleşmek hem de erkek kardeşinin adını temize çı ... Devamı
Çocukluğunda büyük bir travma yaşayan Katlie, yıllarca erkek kardeşi Tim’in ailesini öldürdüğü iddiasıyla karşı karşıya kalmıştır. Fakat Katlie’ye göre ailesini katleden, erkek kardeşi Tim değil, doğaüstü bir varlıktır. Katlie hem cinayetin sebebiyle yüzleşmek hem de erkek kardeşinin adını temize çıkarabilmek için kendisini tehlikenin göbeğine atar.
Karen Gillan

Kaylie Rus...

Brenton Thwaites

Tim Russell

Katee Sackhoff

Marie Russell

Rory Cochrane

Alan Russell

Annalise Basso

Young Kaylie

Garrett Ryan

Young Tim

James Lafferty

Michael Du...

Miguel Sandoval

Dr. Shawn ...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
D

@desosa

8 yıl önce

Korku filmi değil, gerilim de sayılmaz; merak uyandıran bir film açıkcası.

Soruların cevabı bulunmuyor. :)
G

@gaspar_noe

8 yıl önce

başrolde ki hanım kızımızın rahatsız edici seviyede ki iticiliği sebebiyle, şu an 26. dakikasında olduğum filmi izlemeyi bırakmayı düşünüyorum. niye bu kadar sinir oldum bilmiyorum ama bi kaşık suda boğmak istiyorum kendisini, benim saçmalamam sanırım.

bırakmıcam ama düşünüyorum, belirteyim dedim.

@seko

9 yıl önce

Kesinlikle korku değil gerilim filmi. Öncelikle beklentilerimiz bu yönde olmalı. Benzerlerinden çok farklı bir hikayesi olmamasına rağmen izlerken merakımızı canlı tutması filmin en iyi yönü. Geçmiş ve günümüz arasındaki bağlantı ve geçişlerde iyi yapılmış, seyir zevkini yukarı çekmiş. Tüm bunlara rağmen her korku/gerilim filminde olduğu gibi karakterlerimizin aşırı merakı mevcut ancak böyle olmasa bu tarz filmleri nasıl çekecekler, biz nasıl izleyeceğiz?

Nitekim eli yüzü düzgün, fazla aşırıya kaçmayan, türdeşleri içinde iyi denebilecek bir film.

Puanım: 6
B

@bube

9 yıl önce

6.6 / 10

Filmin konusu , giriş -gelişme kısımları ve geçmiş ile şimdiki zaman arasındaki geçişler gayet güzeldi fakat bir filme verilecek en büyük not filmin bitişine bakılarak verilir bence ...bu sebeple pek de beğendiğimi söyleyemem .... Finalden bir sonuç çıkmıyor ne yazık ki:/

@gundula

9 yıl önce

Uzun dönemde kurgu açısından, oyunculuk açısından en hoşuma giden "gerilim" filmi oldu. (korku demeye dilim varmıyor) Kan revan olmadan, geri dönüşleri filmin anlık seyri içine gayet anlaşılır biçimde yerleştirdiklerinden keyifle izleniyor.

@anotherdimensio

9 yıl önce

Korkudan ziyade dram filmiydi.. poor Tim.

@ksantippe

9 yıl önce

son zamanlarda seyrettiğim iyi filmlerden biri. ( en iyi demiyorum dikkat iyi diyorum) ben beğendim valla.. hem tırstım hem kafamı karıştırdı.. al buyur istediğin sonu oturttur filmlerinden.. filmin amacıda bu sanırım.. ikilemde bırakmak.. yani :

spoyyllırrr----------------------------------------------------------------------------------

ortada kafayı yemiş çocuklar mı var? yoksa aynada bir keramet mi var? düşün taşın bktur işine getirmişler... oohh iyide etmişler :)))

@alisesen

9 yıl önce

8.5 / 10

2014 Yılında izlediğim en kaliteli korku filmlerinden biriydi.Psikolojik gerilimi çok iyi vermişler.Senaryosu iyidi, çok güzel bir şekilde kafa karıştırmışlar , insanın gerçek hayatta başına gelse delirebilir. Filmin gerilim müziği de çok iyidi.Doctor Who'dan tanıdığımız Karen Gillan'ın iyi oyunculuğu filme artı değer sağlamış.Özetle filmi çok beğendim , böyle farklı korku filmlerinin yapılması hoşuma gidiyor. Evet mükemmel değildi ama korku severlerin asla kaçırmaması gerektiği bir film olduğunu düşünüyorum.
V

@volk

9 yıl önce

3 / 10

Aynalar'a da fazla bayılmamıştım ama bu berbat. İzlerken sıkıntıdan öleceğimi sandım. Ne zaman korkacağım diye beklerken film bitti. Şiddetle uzak durulmasını tavsiye ediyorum.

@tutankhom

9 yıl önce

6.5 / 10

"blair witch" yani "blair cadısı" tarzını sevenlerin hoşuna gidebilecek tarzda bir film. tarz hemen hemen aynı olsa da senaryo bir hayli değişik. korku türünde kesilinlikle değil ama oldukça gerilim vari bir yapısı var. izlerken atraksiyon yerine boş vakit gerektiren ve bu boş vakit ile iyi kötü ne çıkarsa artık diyerek, büyük beklenti ile izlenmediğinde gayet zevk veren bir yapım. aksi beklentisi olan acsın paranormal serilerden birisini izleyip modaya uysun.

vakit kaybı değil.

@holyghost90

9 yıl önce

7 / 10

Hızımı alamadım karmakarışık çorba gibi 2 sahne dışında hiçbir korkutuculuğu yok berbattt !

@holyghost90

9 yıl önce

7 / 10

Kesinlikle uzak durun hayatımda bu kadar kötü ve anlamsız ne idüğü belirsi bi film izlememiştim..
SPOILER

Göz filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Göz filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Göz filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL