7.1

205 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (5.084 OY)

Süre

1 Saat 58 Dk.

Ülke

Türkiye

Yönetmen

KONUSU

Çağan Irmak’ın “Unutursam Fısılda” adlı filminin çekimleri İzmir'de yapıldı. Film, Tarık ile kurduğu hayallerinin peşinden İstanbul’a giden genç kasabalı Ayperi’nin şöhret yıllarını, hayalleri için ayrıldığı kasabaya uzun yıllar sonra dönüşünü ve geçmişiyle hesaplaşmasını konu alıyor. Bir döneme damga vuran şarkıların sesi Hümeyra Ayperi karakterini canlandıracak. Ayperi'nin gençlik yıllarını ise başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah oynayacak. Ayperi’nin hayatına ve hayallerine yön veren müzisyen Tarık karakterinde ise Mehmet Günsür’ü izleyeceğiz. Kerem Bürsin ise Erhan rolüyle Türkiye'de ilk kez sinemayı deneyecek.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (38)

@haoff yazdı...

Pzt, 09 Eki 2017, 18:09 (8 ay önce)

Hikayede Nermin Yıldırım'ın Saklı Bahçeler Hatırası kitabından direkt alınmış cümleler dahi vardı. Bomboş bir film olmuş, yalnızca Işıl Yücesoy ve Farah Zeynep Abdullah için izlenebilir.

@eski-takvim yazdı...

Pzt, 04 Oca 2016, 02:54 (2 yıl önce)

Güzel bir dönem filmi, kostümler, seçilen köy, müzikler çok iyiydi. Ama bana göre, birincisi Hümeyra bu filme gitmemiş, ikincisi sonu kötüydü. 

@mhmet yazdı...

Çar, 04 Kas 2015, 21:45 (2 yıl önce)

8 / 10

Film güzel izlemek lazım.Oyunculuklarıda beğendim özellikle farah zeynep çok iyi bir oyunculuk çıkartmış bence.Şarkılarda çok hoşuma gitti kim yapmışsa eline sağlık.Ve filmin son 10 dakikası hakkaten çok duygusaldı.Aile çok önemli  ne olursa olsun et tırnaktan kopmuyor herkes gidiyo ama onlar sabit hayatımızda.Film bunu güzel anlatmış 8/10

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Unutursam Fısılda filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Unutursam Fısılda filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Unutursam Fısılda filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI