8.2

4 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.2 (1.512 OY)

KONUSU
Sedna, Nanook ile kızları Aga’nın yaşamını anlatır. Kuzeyin karla kaplı coğrafyasında Nanook ile Sedna, atalarının geleneklerine göre yaşarlar. Dışarıdan bakanlar için yaban doğanın ortasında, dünyada kalan son insanlar gibi yalnızdırlar. Sedna ile Nanook’un geleneksel yaşamı, yavaşça ama kaçınılmaz ... Devamı
Sedna, Nanook ile kızları Aga’nın yaşamını anlatır. Kuzeyin karla kaplı coğrafyasında Nanook ile Sedna, atalarının geleneklerine göre yaşarlar. Dışarıdan bakanlar için yaban doğanın ortasında, dünyada kalan son insanlar gibi yalnızdırlar. Sedna ile Nanook’un geleneksel yaşamı, yavaşça ama kaçınılmaz bir biçimde değişir. Avlanmak, giderek zorlaşır. Çevrelerindeki hayvanlar, anlaşılmaz bir şekilde ölür. Buzullar, yıllar geçtikçe daha erken erimeye başlar. Kızları Aga, ailesiyle anlaşamadığı için uzun zaman önce, yaşadıkları yeri terk etmiştir. Sedna ile Nanook’a düzenli aralıklarla uğrayan Chena onların, dış dünyayla arasındaki tek bağlantılarıdır. Sedna’nın sağlığı bozulmaya başlayınca Nanook, eşinin dileğini yerine getirerek kızını bulmak için, uzun bir yolculuğa çıkar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@cruachan

2 yıl önce

9 / 10

Muhteşem doğa ve kar manzaralarıyla kaplı güzel bir dram filmi, bazı yerlerinde ailenin yaşadıkları insanı epey hüzünlendirmiyor değil.

@messiyg

2 yıl önce

"ıssız donmuş gölün üstünde uyursun da
yalnız müzik uçuşur havada"
SPOILER

Ága filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ága filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ága filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL