Savaştan Sonra 2017

Mudbound

6.5

13 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (21.981 OY)

Vizyon Tarihi

1 Mart 2018

Süre

2 Saat 14 Dk.

Tür

Dram

Ülke

ABD

Yönetmen

KONUSU

II. Dünya Savaşı’ndan sonraki yıllarda ırkça yüklü Güney’in zemininde gerçekleşen adlı kitaba dayanan bir drama. İkinci Dünya Savaşı sonrası Güney’de, İki aile barbarca bir toplumsal hiyerarşiye ve acımasız bir manzaraya karşı savaşırken, aynı anda evdeki savaşa ve yurt dışındaki savaşa da karşı savaşıyorlar. Bu epik öncü hikaye dostluk, miras, arsızlık ve toprak mücadelesi hakkında.

Carey Mulligan

Laura McAllan

Jason Clarke

Henry McAllan

Jason Mitchell

Ronsel Jac...

Mary J. Blige

Florence J...

Garrett Hedlund

Jamie McAllan

Rob Morgan

Hap Jackson

Jonathan Banks

Pappy McAllan

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@kucuk-eniste yazdı...

Sal, 06 Mar 2018, 22:59 (3 ay önce)

ABD geçmişinde yapmış olduğu ırkçılığı tolere etmek için siyah-beyaz kavgasını anlatan bit çok film yaptı. Bu tarzda Amerikan History?den sonra yapılan en iyi film olmuş. ????

@droim yazdı...

Pzt, 05 Mar 2018, 00:32 (3 ay önce)

abd tarihi için ve filmler ve de senaryolar ekseninde ırkçılık çokça işlenmiştir. bu filmde de ana tema bu şekilde seyrediyor. Fakat filmin akıcılığı çok çok guzel. arka arkaya akan on dizi bolumu gibi seyretmeye doyamıyorsunuz. neden bu kadar beğendiğime gelirsek; filmin ana karakterleri ile geçen vicdan,ahlak,iyilik-kotuluk ve de insanın parçalanmış egosu ile başbaşa kalıyorsunuz. elbet yapılan kotuluklerin kişinin kendisine donecepi gibi yapılan ve de yolundan donulmeyen kişiye ozgu iyilik argumanları da onunde sonunda yine ona donen bir detay silsilesi halinde gozlet onune seriliyor.

@asdf-13 yazdı...

Çar, 27 Ara 2017, 14:07 (6 ay önce)

4.4 / 10

Benzer içerikte filmler izlemesem beğenirdim belki ama 2017 yılında bu hikayenin cılkı çıktı artık. Irkçılık, savaştan dönen ve eski çevresine uyum sağlayamayan asker psikolojisi, çiftçilerin mahsül ve hayvan dertleri sıkıntıları, mutsuz bir evlilik... bunlara doymadıysanız beğenme ihtimaliniz var çünkü bu bahsettiğim konu başlıklarını başarılı bir şekilde işleyen bir senaryosu var filmin. Ancak orjinal bir şey beklemeyin. Puanı abartı.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Savaştan Sonra filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Savaştan Sonra filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Savaştan Sonra filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI