Johnny English Tekrar İş Başında

(2018)

Johnny English Strikes Again

Film 1 Saat 29 Dk. Aksiyon, Macera İngiltere, Fransa 5 Ekim 2018

6.8

13 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.2 (57.721 OY)

KONUSU
Rowan Atkinson, çok sevilen tesadüfi gizli ajan rolüne tekrar dönüyor. Yeni macera, bir siber saldırının, Britanya’daki tüm aktif gizli ajanların kimliklerini ortaya çıkarması ve Johnny English’in gizli servisin son umudu olarak görev almasıyla başlıyor. Emeklilikten geri çağrılan English, baş hacke ... Devamı
Rowan Atkinson, çok sevilen tesadüfi gizli ajan rolüne tekrar dönüyor. Yeni macera, bir siber saldırının, Britanya’daki tüm aktif gizli ajanların kimliklerini ortaya çıkarması ve Johnny English’in gizli servisin son umudu olarak görev almasıyla başlıyor. Emeklilikten geri çağrılan English, baş hacker’ı bulma göreviyle aksiyona balıklama dalıyor. Çok az yeteneğe ve analog yöntemlere sahip olan Johnny English’in görevi başarıyla tamamlaması için modern teknolojinin zorluklarının üstesinden gelmesi gerekiyor.
Rowan Atkinson

Johnny Eng...

Emma Thompson

Prime Mini...

Olga Kurylenko

Ophelia Bh...

Kevin Eldon

MI7 Night ...

Adam James

Pegasus

Noah Spiers

Baggaley

Kendra Mei

Ibadulla

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@olanzveins

4 ay önce

7.1 / 10

Eski serinin tadı tekrardan devam edebilmiş. Absürt komedi sevenler ve hayal gücüyle karışık kafayı dağıtmak isteyenler için izlenilebilir.

@crowfuu

1 yıl önce

Johnny English siber saldıranlara meydan okuyor bu filmde. Analog kafayla dijital dünyayı alt etmeye gidiyor. Kazara dünyayı kurtaran ajan rolü Rowan Atkinson'un Mr. Bean karakterinle uyumluluk gösterdiğinden zaman zaman yüzünüzde bir tebessüm oluşuyor. İnsan şöyle bir "hoşgeldin manyak arkadaşım" diyesi geliyor. Olga Kurylenko'yu da Bond kızı olarak hatırlayacaksınız, o da hoş oynamış. Özellikle dans sahnesi eğlenceliydi. Senaryo zayıf olsada izlenirliği yüksek, ortalama bir komedi olarak nitelendirebiliriz.
SPOILER

Johnny English Tekrar İş Başında filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Johnny English Tekrar İş Başında filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Johnny English Tekrar İş Başında filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL