Winchester Gizemli Ev

(2018)

Winchester

Film 1 Saat 39 Dk. Biyografi, Dram Avustralya, ABD 20 Nisan 2018

5.8

12 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.5 (31.310 OY)

KONUSU
Anlatılan şehir efsanelerine göre kızını ve eşini kaybeden Sarah Winchester, kendi firmalarının ürettiği silahlarla öldürülen insanların ruhları tarafından lanetlendiğine inanır. Sarah Winchester, yüzlerce odası bulunan ve 38 yıl boyuncu yapım çalışmalarının her gün devam ettiği anlatılan Winchester ... Devamı
Anlatılan şehir efsanelerine göre kızını ve eşini kaybeden Sarah Winchester, kendi firmalarının ürettiği silahlarla öldürülen insanların ruhları tarafından lanetlendiğine inanır. Sarah Winchester, yüzlerce odası bulunan ve 38 yıl boyuncu yapım çalışmalarının her gün devam ettiği anlatılan Winchester Malikanesini de bu ruhları hapsetmek için kullanabileceğini düşünür.
Helen Mirren

Sarah Winc...

Jason Clarke

Dr. Eric P...

Sarah Snook

Marian Mar...

Finn Scicluna-O'Prey

Henry Marr...

Alana Fagan

Partially ...

Rebecca Makar

Partially ...

Tyler Coppin

Arthur Gates

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@serkanaydemir

1 yıl önce

6 / 10

Bu yönetmenler iş yapıyor.

Predestination filmiyle -bana kalırsa bu yüzyılın en sağlam filmlerinden- dikkat çeken yönetmenler bu yapımda da yine iyi iş yapmışlar. Tabii korku filmi adı altında az olumsuz yanlar olsa da genel anlamda izlenilebilir bir film sizleri bekliyor. Aksiyon olayları da işin içine girince korku durumu az geri plana itiliyor. Hani daha sağlam bir korku hissiyatı yaşanılabilecekken maalesef filmde bunu göremiyoruz. Belki de film en büyük eksikliği bu. Ha senaryo olayı da bazı noktalarda fazla hızlı ilerliyor. Dizisi çıksaymış daha sağlam olabilirmiş de dedim sürekli. Oyuncu kadrosunun sağlam olması artı yönü olsa da beklentiyi düşürüp izleyince vasatın bir üstü film sizleri karşılayacaktır. Yönetmenlere olan güvenimle izlediğimden az beklenti yaptığım için bunu söylüyorum. Ha her türlü izlenilir bir korku gerilim sizleri bekliyor.

İyi seyirler.

@rabiyentur

2 yıl önce

4.9 / 10

Yani baya klasikti bence. Baştan sona tahmin edebildiğim filmleri severim ama heyecan veriyorlarsa bana. Bir de korku değildi kesinlikle. Gerilimdi baya. Bir iki sahne de irkilmem dışında ekstra bir korku vermedi bana. Sanırım filmin bazı kısımları gerçeğe dayalıymış. Onun dışında albenisi yok. Araya farklılık katayım, biraz gerileyim falan derseniz izleyebilirsiniz zaten uzun değil.
SPOILER

Winchester Gizemli Ev filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Winchester Gizemli Ev filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Winchester Gizemli Ev filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL