6.7

52 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (114.293 OY)

Süre

2 Saat 12 Dk.

Yönetmen / Senarist

KONUSU

1950 ve 60´lı yıllarda İngiltere´de terör estiren gangster ikizler Ronald ve Reginald Kray kardeşlerinin gerçek hikayesinin anlatıldığı filmde, Kray kardeşlerinin bir şehri hakimiyeti altına alışının ardından yatan sırları ve acımasız yeraltı suç dünyasının kapılarını bizlere aralıyor.

Ronald Kray / Re...

Frances Shea

Leonard 'Nipper'...

Leslie Payne

Mad Teddy Smith

Angelo Bruno

Frank Shea

Charlie Richardson

SPOILER

TÜM YORUMLAR (7)

@sehrinazizi yazdı...

Per, 28 Ara 2017, 23:32 (4 ay önce)

tüm film boyunca bir scarface, goodfellas havası aldım filmden özellikle reggie ve frances'in ilişkisinden kaynaklı bana böyle hissettirdi.      tom hardy ron'un deli tarafını ve reggie'nin muhteşem psikolojik değişimleri muhteşem oyunculuğuyla aktarmış izleyenlere.   filmi ahım şahım beğendim mi emin değilim ama tom hardy yine izlettirdi ve oyunculuğuyla büyüledi.

@selmass yazdı...

Sal, 01 Ağu 2017, 23:37 (9 ay önce)

6.4 / 10

Tom Hardy'nin performansının güzelliğinin yanında filmin uzunluğu biraz sıktı. Hikaye daha önce izlediğimiz bildiğimiz tanıdık hikayelerden o nedenle filmle ilgili tek iyi yorumum Tom Hardy üzerinden olacak. Performansı iyi olmasa izlenmezdi bana kalırsa.

@delahoya yazdı...

Cum, 12 May 2017, 17:09 (1 yıl önce)

Biyografi filmlerin den pek tat alamayan biri olarak Legend filmini çok beğendim fakat bunun en büyük faktorü Tom Hardy... Tom Hardy kayda değer başarılı bir performansa daha imza atmış bu filmde. İki karakteri birden oynamasına rağmen ikisinin de ayrı ayrı ruh hallerini etkili bir şekilde seyirciye yansıtıyor. Filmin yıldızı zaten. Onun dışında herkese hitap edebilecek türden bir film olduğunu düşünmüyorum. Suç ilişkileri ve eski İngiliz yeraltı dünyasına ait olayların döndüğü bir film.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Efsane filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Efsane filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Efsane filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI