7

10 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.2 (15.892 OY)

KONUSU
Uzak bir galakside, üzerinde İnsanoğlu olarak bilinen ırktan kabileler barındıran 12 gezegen, robotik uzaylı ırkı Cylon İmparatorluğu ile 1000 yıldır savaş halindedir. 12 koloni tarafından kullanılan ölçümlere göre, Yahren 7341'dir ve bir barış antlaşması imzalanmak üzeredir - galaktik savaş tarihin ... Devamı
Uzak bir galakside, üzerinde İnsanoğlu olarak bilinen ırktan kabileler barındıran 12 gezegen, robotik uzaylı ırkı Cylon İmparatorluğu ile 1000 yıldır savaş halindedir. 12 koloni tarafından kullanılan ölçümlere göre, Yahren 7341'dir ve bir barış antlaşması imzalanmak üzeredir - galaktik savaş tarihindeki en geniş saldırı için paravan olarak kullanılacağı anlaşılan bir antlaşma. Kendilerini koruyan savaş gemileri ve yurt gezegenleri yok edilmiş olan 12 kabile, kalan tek gemileri olan Battlestar Galactica'da toplanırlar ve liderleri Komutan Adama, İnsanoğlu'nu Cylonlar'ın avından koruyacak tek gezegeni, Dünya adlı gezegeni ararken kendilerini taşıyabilecek her türlü yıldız gemisine binerler. Yolculuk devam ederken bu kaçak filo, hain insan Kont Baltar'ın emrindeki Cylon Kuvvetleri'nin sıkı takibi altındadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
N

@noodles

14 yıl önce

10 / 10

şimdilerde yenisi yayınlanan dizinin orijinal ve güzel hali.

şimdiki gibi bırbır konuşan bunaltı tipler yoktu o zaman. zırt pırt saldıran saylonlular, uzayda it dalaşı, aksiyon, bi de saylonluların başında korkunç bi tip vardı. izleyemediğim hafta bunalıma girerdim. o zamanlar tekrar filan da yoktu tabi. bi sitede bu versiyonun bölümleri var. fırsat bulunca indirip tekrar izliycem.
SPOILER

Savaş Yıldızı Galactica dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Savaş Yıldızı Galactica dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Savaş Yıldızı Galactica dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL