6.5

3 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.2 (17.371 OY)

KONUSU
FBI ajanı Emily Byrne, Bostonda seri cinayetler işleyen bir katili yakalamaya çok yaklaşmıştır. Ancak bir anda ortadan kaybolur. Ajanı arama çalışmaları sonuç vermez ve Emily Byrnenin ölmüş olduğu düşünülür. Ayrıca kadını öldürdüğünü itiraf eden katil ömür boyu hapis cezası almıştır. Kocası Nick Dur ... Devamı
FBI ajanı Emily Byrne, Bostonda seri cinayetler işleyen bir katili yakalamaya çok yaklaşmıştır. Ancak bir anda ortadan kaybolur. Ajanı arama çalışmaları sonuç vermez ve Emily Byrnenin ölmüş olduğu düşünülür. Ayrıca kadını öldürdüğünü itiraf eden katil ömür boyu hapis cezası almıştır. Kocası Nick Durand da eşinden umudunu kesmiş, kendisine yeni bir hayat kurmuştur.

Emilynin kayboluşunun ardından altı yıl geçmiştir. Nick Durand, bir gece vakti kendisine gelen telefon çağrısıyla birlikte ormanlık alana ekip arkadaşlarıyla birlikte gider. Bir kulübede bulunan sularla dolu cam kafesin içinde Emily vardır. Eşi adeta ölümden geri dönmüştür, ancak cevaplanması gereken birçok soru bulunmaktadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@kerimonay

1 yıl önce

6.6 / 10

Ortalama bir dizi nedir deseler bu diziyi gösteririm.
Çok etkileyici olabilecek bir kurgu ile başlayıp o kurgunun ekmeğini bir türlü yiyemeyen bir yapım. Karakterlerin duygu geçişleri çok sert, yaşanan aşırı yıpratıcı olaylar hiç yaşanmamışcasına, herhangi bir bağlantı sunmadan dizi ilerliyor.
Ayrıca bence oyunculuklar kötü.
Yine de izlenir. Dediğim gibi ortlama zira. Aksiyon ve gizem öğeleri kapatıp gitmenizi engelleyebiliyor.

En büyük hayal kırıklığım ise dizinin sonu. O kadar düz ve manasız bitti ki, bittiğini anlayamadım. Daha devamı var sanıyordum bir baktım bitmiş.

@detag

3 yıl önce

6 / 10

Hikayenin vasatın üstünde olduğu ancak kurgunun hikaye kalitesine yanaşamadığı; bariz mantık hatalarıyla sinirlerinizi bozabilecek, birinci sezon bittikten sonra kurdutması olası "buraya kadarmış" repliğiyle ikinci sezona geçmenizi engelleyebilecek, leblebiden hallice çerezlik bir dizi. Muhtemelen mini dizi olsaydı çok daha az mantık hatalarıyla karşılaşılır, bir kaju yemenin hazzına varılabilirdi. Olmamış diyemeyeceğim, olmuş dersem de bir sürü yapıma ayıp etmiş olurum. 6/10
SPOILER

Absentia dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Absentia dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Absentia dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL