8.1

26 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (48.379 OY)

Süre

1 Saat

Ülke

ABD

KONUSU

Ünlü Venedikli gezginin gençlik yıllarını ekranlara getiren dizi, Kubilay Han’ın hüküm sürdüğü 13. yüzyıl Çin’inde geçmekte. İtalyan aktör Lorenzo Richelmy'nin başrolde olduğu yapım; Malezya, Kazakistan ve İtalya gibi farklı ülkelerde çekildi. -sinemalar

SPOILER

TÜM YORUMLAR (5)

@bazinngaa yazdı...

Çar, 14 Ara 2016, 18:10 (1 yıl önce)

8.8 / 10

İptal edilmiş. http://tvline.com/2016/12/12/marco-polo-cancelled-netflix-ended-two-seasons/ Netflix bey napıyosunuz ? Aynı senede hem Penny Dreadful hem de Marco Polo'yu bitirdiler anne ben nasıl dayanığğcamm diye geziniyorum. 

@bazinngaa yazdı...

Sal, 01 Mar 2016, 22:06 (2 yıl önce)

8.8 / 10

Sezonu tamamlamadım daha altıncı bölümdeyim fakat HA Rİ KA bee. Şimdiden başucuma eklendi bile. Bunlar nasıl bir saatlik bölümler arkadaşım onbeş dakikada bitiyor bu. Hele soundtracklere ayrı parantez açmak lazım. 9.6 şiddetinde önerilir !

@nevisahsinamuna yazdı...

Cmt, 20 Şub 2016, 16:30 (2 yıl önce)

9.5 / 10

       Tarih severlerin kaçırmaması gereken bir dizi. Özellikle türklerinde soyunun geldiği orta asya ve çin kültürüne işgi duyanlar için birebir. İzleyicisine fazla bilgi sahibi olmadığımız dünyanın bu bölgesinin kapısını aralıyor.          Diğer birşey game of throne gibi hayal ürünü değil izledikçe tarihi bilgileri öğrenmiş oluyorsunuz. En azından tarih okuma-araştırma istediğinizi kamçılıyor ki bence bu tarz tarihi dizilerin en önemli özelliği bu. Çünkü film veya diziler sinemasal anlatım kaygısıyla tarihi olduğu gibi anlatmayabiliyor.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Marco Polo dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Marco Polo dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Marco Polo dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI