5.6

4 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.4 (5.947 OY)

KONUSU
Steven Spielbergin Amerikada 1985- 1987 yılları arasında yayınlanan televizyon dizisi Amazing Stories, kadrosunda Clint Eastwooddan Martin Scorseseye ünlü oyuncuları ve yönetmenleri toplamasıyla dikkat çekmişti. 1989 yılında video kaset formatında piyasaya sürülen Amazing Stories: The Movie ise Alac ... Devamı
Steven Spielbergin Amerikada 1985- 1987 yılları arasında yayınlanan televizyon dizisi Amazing Stories, kadrosunda Clint Eastwooddan Martin Scorseseye ünlü oyuncuları ve yönetmenleri toplamasıyla dikkat çekmişti. 1989 yılında video kaset formatında piyasaya sürülen Amazing Stories: The Movie ise Alacakaranlık Kuşağı ile karşılaştırılan bu fantastik dizinin en iyi bölümlerini içeriyor. Koleksiyonun ilk filminde Spielbergin yönettiği Kevin Costnerlı The Mission yer alıyor. İlk ve son kez bir TV dizisinde oynayan Kevin Costner, savaş döneminde bombardıman uçağı kullanan ve ölümden mucizevi şekilde kılpayı kurtulan bir askeri canlandırıyor. Bölümün prodüktörleri arasında Spielbergin yanı sıra Tim Burton da var.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@paulownia

10 yıl önce

4.5 / 10

Sadece yönetmen filmi olması hasebiyle oturdum sıkılaa sıkılaa izledim ve alacakaranlık kuşağının kenarından geçemeyeceğine karar verdim. İzlemeyenin bir şey kaybetmeyeceği aksine izleyenin de zamanını boşa harcayacağını düşünüyorum. Tabi ki karar sizin.
SPOILER

İnanılmaz Öyküler dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İnanılmaz Öyküler dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İnanılmaz Öyküler dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL