8.6

3 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.6 (18.878 OY)

KONUSU
Tahran, Mossad bilgisayar korsanı ajanı Tamar Rabinyan’ın, doğduğu yer olan düşmanca ve tehditkar bir şehrin kalbinde ilk görevini üstlenen Tamar Rabinyan’ın hikayesidir. Bir İran nükleer reaktörünü devre dışı bırakmakla görevli olan misyonunun sadece Orta Doğu için değil, tüm dünya düzeni için etki ... Devamı
Tahran, Mossad bilgisayar korsanı ajanı Tamar Rabinyan’ın, doğduğu yer olan düşmanca ve tehditkar bir şehrin kalbinde ilk görevini üstlenen Tamar Rabinyan’ın hikayesidir. Bir İran nükleer reaktörünü devre dışı bırakmakla görevli olan misyonunun sadece Orta Doğu için değil, tüm dünya düzeni için etkileri vardır. Mossad misyonu başarısız olunca, Tamar, İran köklerini yeniden keşfederken ve demokrasi yanlısı bir aktivistle romantik bir ilişki yaşamaya başlar. Tahran’da haydut olur. Tamar’ın ruh arayışı, misyonu konusunda daha da çelişkili hale gelmesine neden olurken, İranlı yetkililer, kendisini ve Mossad meslektaşlarını bulmak için çaresizce aramalarında ağı sıkılaştırırken gerilim artar. Dizi, İsrail-İran çatışmasını konu alıyor.
Niv Sultan

Tamar Rabi...

Shaun Toub

Faraz Kamali

Menashe Noy

Meir Gorev

Liraz Charhi

Yael Kadosh

Navid Negahban

Masoud Tab...

Glenn Close

Marjan Mon...

Darius Homayoun

Peyman Moh...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
L

@larevedere

1 hafta önce

10 / 10

İzlediğim dizileden en iyiler arası da diyebilirim. Akıcı hareketli gerilimli sürekli bir tedirginlik, ibranicenin güzelliği, hemen hemen aynı ırktan farklı inanç ve kültürlerin çatışması. Müthiş müthiş.. 3. Sezon olsa keşke.
SPOILER

Tehran dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Tehran dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Tehran dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL