7.5

9 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.6 (43.606 OY)

KONUSU
SyFy televizyonunda 2009 yılında yayınlanmaya başlanmış bir bilimkurgu, drama dizisidir.

Warehouse 13 dizisi, iki gizli servis ajanının Amerika Birleşik Devletleri Başkanı'nı terörist bir saldırıdan kurtardıktan sonra Warehouse 13 (Depo 13) adlı gizli bir departmana transfer edilmeleriyle başlıyor.
... Devamı
SyFy televizyonunda 2009 yılında yayınlanmaya başlanmış bir bilimkurgu, drama dizisidir.

Warehouse 13 dizisi, iki gizli servis ajanının Amerika Birleşik Devletleri Başkanı'nı terörist bir saldırıdan kurtardıktan sonra Warehouse 13 (Depo 13) adlı gizli bir departmana transfer edilmeleriyle başlıyor. Güney Dakota'nın ıssız ve gizli bir bölgesinde bulunan bu depoda, devlet tarafından ele geçirilen bir takım garip ve gizemli nesneler incelenmektedir. Bu iki ajanın görevide devlet tarafından istenen bu esrarengiz nesneleri depoya getirmek ve gizemini çözmektir.

Ajanlardan Pete, kural tanımaz ve meraklı bir yapıya sahipken ortağı Myka, Pete'in tam aksine kuralcı ve dikkatlidir. Bu iki zıt karakter, bir şekilde birbirlerini tamamlayarak görevlerini sürdürüyorlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@pasaportkahvesi

6 ay önce

7.1 / 10

Az önce final bölümünü bitirdim ve bölümün başından sonuna kadar ağladım. Dizi mantık hatalarıyla doluydu, ilk başta izlerken "çok saçma bir dizi" dediğimi hatırlıyorum. Çerez niyetine izlerken bir anda kendimi kaptırdığımı fark ettim. Artie benim için de bir baba figürü haline geldi, hepsi seveceğim dostlarım oldu. Oyunculuklar kesinlikle güzeldi bu yüzden. Bana yeni hikayeler ve bilgiler kazandırdı. Onlarla birlikte tarihi yaşadım diyebilirim. Keşke bitmeseydi diyorum ama her güzel şeyin sonu var. Objektif bir açıdan dizi sizi doyurur mu bilemem ama ben hayalperest bir insan olduğum için bana çok güzel şeyler kattı. Umarım siz de seversiniz. Elveda Warehouse 13, bitmeyen mucize.

@serkan-aydemir

5 yıl önce

10 / 10

Bitti be ne güzel bir diziydi. Belli çok az kişi biliyor bu diziyi de koca sezonlar bitti gitti. Oyunculuk üzerinden sağlam bir diziydi.
SPOILER

Warehouse 13 dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Warehouse 13 dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Warehouse 13 dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL