6.8

5 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.3 (5.265 OY)

KONUSU
Bir bar... Bir gece... On bekar insan... Manhattanın trend olan bir bölgesinde bulunan Union Bara hoşgeldiniz.

Yakın bir zamanda nişanlısı tarafından terk edilen Tom (Blake Lee) uzun zamandır dışarı çıkmamıştır. En iyi arkadaşlarından yakışıklı ve özgüveni yüksek Cal (Craig Frank) ve hızlı konuşan
... Devamı
Bir bar... Bir gece... On bekar insan... Manhattanın trend olan bir bölgesinde bulunan Union Bara hoşgeldiniz.

Yakın bir zamanda nişanlısı tarafından terk edilen Tom (Blake Lee) uzun zamandır dışarı çıkmamıştır. En iyi arkadaşlarından yakışıklı ve özgüveni yüksek Cal (Craig Frank) ve hızlı konuşan Bruce (Andrew Santino) o istese de istemese de Tomu yeniden kız arkadaş edinmeye çıkartırlar. Tomun ilk karşılaştığı kişi sert ve güzel avukat Maya (Ginger Gonzaga) olur. Ama çok kısa bir sure sonra Tom gözyaşları içinde kalır. Daha sonra, durum daha da kötüye gider. Tom Unionın müşterilerinden birçoğuyla tanışır: Mayanın şimdilik nişanlı arkadaşı Liv (Kate Simses); agresif bekar anne Jessica (Alexis Carra); onun küçük ve saf kız kardeşi Janey (Sarah Bolger); kokteyl garsonu Kacey (Vanessa Lengies); karanlık ve gizemli barmen Dominic (Adan Canto); ve hayatının en kötü gecesini yaşayan başarısız internet girişimcisi Ron (Adam Campbell).

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
M

@max-manus

3 yıl önce

7.5 / 10

iptal olduğu için önyargıyla bakılmaması lazım, tek sezonluk mini-dizi gibi düşünüp izlenebilir. hangover'ın yazarlarından tam olarak çerezlik kıvamında, vakit geçirmek için ideal, sevimli bir dizi. keşke daha uzun soluklu olsaymış.

@mifer600

5 yıl önce

8 / 10

İptal olmuş dizidir, ulan var ya ben sizin...

@mifer600

5 yıl önce

8 / 10

Dizideki konuyu daha önce böyle dizilerde görmeye alışık değilim. Dizideki espiriler, komiklikler falan öyle çok ahım şahım olmasa da iyi. İyi olmasının nedeni de 10 karakter falan var ve 20 dakika da neredeyse hepsini görüyoruz ve bu da izleyicinin sıkılmasına izin vermiyor. Ayrıca olabildiğince hareketli bi' hale getirilmiş bi' senaryo olduğu için izlediğiniz ilk dakikadan itibaren zaman çok çabuk akıp gidiyor.

Ayrıca "Maya" gerçeği var ortada.
SPOILER

Mixology dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Mixology dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Mixology dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL