Sensiz Olmuyor

(2005 - )

Dizi

7.5

2 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (20 OY)

KONUSU
Arda, zengin iş adamı Orhanın genç, yakışıklı ve çapkın oğludur. Kaprisli, kıskanç ve güzel sevgilisi Şebnemle babasının ortak olduğu şirkette. Gönül ise en iyi şekilde eğitim almış, orta halli bir ailenin çirkin kızıdır. Giyimiyle, tavırlarıyla yaşıtlarından oldukça farklı olduğu hemen anlaşılmakta ... Devamı
Arda, zengin iş adamı Orhanın genç, yakışıklı ve çapkın oğludur. Kaprisli, kıskanç ve güzel sevgilisi Şebnemle babasının ortak olduğu şirkette. Gönül ise en iyi şekilde eğitim almış, orta halli bir ailenin çirkin kızıdır. Giyimiyle, tavırlarıyla yaşıtlarından oldukça farklı olduğu hemen anlaşılmaktadır. Hayatta en önem verdiği, iş hayatında iyi bir mevki sahibi olmaktır. En yakın arkadaşı yine kendisi gibi farklı olan Civandır.

Gönül kendisini eğitim konusunda destekleyen babası Ziyayla, evlenmesi için her türlü yolu deneyen annesi arasında kalmıştır. Gönül sürekli iş aramaktadır, fakat dış görüntüsünden dolayı kimse onu işe almaz istemez.

Bu arada Orhan şirketin yönetimini Şebnemin kardeşi Serdar ya da oğlu Ardaya bırakmakta kararsızdır. Yapılan oylama sonucu Arda seçilir ve bir sene boyunca deneme süreci verilir. Bu süre sonunda başarılı olursa görevini devam edecektir, eğer olmazsa görevini Serdara devredecektir.

Adaylar arasında ki Gönül her zaman ki gibi dış görüntüsünden dolayı elenir. Ayrıca yaptığı sakarlıklarla da Ardayı kızdırır. Ardanın samimi arkadaşı ve şirketin Genel Müdürüü olan Can güzel bir sekreteri işe alır. Fakat kıskanç olan Şebnem, Gönülün Arda için doğru seçim olduğuna karar verir. Gönül sekreter olarak işe başlar. Sekreter olmayı kabul emtesi ise ailesinin maddi anlamda düştüğü sıkıntıya destek vermek amacıyladır.

Arda, yönetim kurulu başkanı seçilmesiyle ile birlikte annesi Zehranın ısrarıyla Şebnemle nişanlanmak zorunda kalır.

YORUM YAZ

SPOILER

Sensiz Olmuyor dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sensiz Olmuyor dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sensiz Olmuyor dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL