8.2

21 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.8 (4.411 OY)

Süre

1 Saat 30 Dk.

Ülke

Türkiye

KONUSU

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun yaptığı, senaryosunu Barış Erdoğan ile Ali Demirel’in yazdığı komedi dizisinin başrollerini Ali Atay, Aslı Enver, Ertan Saban ve Öner Erkan paylaşıyor. Hikayesi İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde geçmektedir. Herkesin bildiği ve çok sevdiği mahalle sıcaklığı, birbirlerine bağlı ve birbirini seven komşular, küçük esnaflar, etraftakiler ve orada doğup büyüyen mahallenin yaşlı fertleriyle 'İstasyon Mahallesi'. Bizim mahallemizin diğer tüm bildiğiniz mahallelerden farkı ise, onu şu ana kadar hiç kimsenin görmemiş olmasıdır. İstanbul 'un ne bilinen bir ilçesinde, ne de bilinen bir bölgesinde... Anlatacağımız hikaye, tamamen bizim inşa ettiğimiz; kendi huyu, suyu ve türlü türlü kendine has özgün karakterleriyle yepyeni bir mahallede anlatılacak masaldır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (5)

@babanneminkaoti yazdı...

Paz, 22 Oca 2017, 14:34 (1 yıl önce)

7.2 / 10

Temel problem senaryoda. Olay örgüsü çok zayıf ama durum komedisi de yok ortada.  Ertan Saban yine de iyi iş çıkarmış, Ali Atay olmamış.

@selmass yazdı...

Paz, 29 May 2016, 19:21 (2 yıl önce)

8 / 10

ali atay ve ertan saban uyumu ve ertan sabanın canlandırdığı karakter o kadar güzeldi ki ama işte dizi 7. bölümde bitince yarım kaldı her şey. yeni bir mecnun olabilir belki evet ama ali atay la mecnunu o kadar birleştirdik ki kafamızda ister istemez onu görüyoruz bence. her şeye rağmen izlemekten acayip keyif almıştım ne olursa olsun ben bu diziyi izlerdim tabi eğer devam etseydi!

@zamon yazdı...

Paz, 29 May 2016, 01:34 (2 yıl önce)

Ali atayın Mecnun avareliğinden kurtulması gibi bir durumun aksine özellikle tıpatıp yeni bir Mecnun yaratılmış bu dizide. "Sen Aydınlatırsın Geceyi" filminde Ali Atay Mecnun'un ne kadar dışına çıkabildiğini kanıtladı. İş yönetmende bitiyor, özellikle iki karakterin de Onur Ünlü tarafından yaratıldığı düşünülürse Mutlu Ol Yeter dizisinin yönetmenlik anlamında biraz zayıf olduğu kanısına varabiliriz.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Mutlu Ol Yeter dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Mutlu Ol Yeter dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Mutlu Ol Yeter dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI