8.1

15 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.7 (13.088 OY)

KONUSU

R.L. Stine tarafından hazırlanmış, bir çocuk korku hikayeleri koleksiyonu.

Çeviri: babelfish

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

1 ay önce

5 / 10

Çok beğendiğim bir dizi değildi. En fazla 4-5 bölüm izlemişimdir. Çocukluğumda da şimdi de korku temalı filmler/diziler pek ilgimi çekmiyor gibi :)

@kupakizi

8 yıl önce

çocukluğumu yemiştiniz.. korkarak izlediğim halde vazgeçemezdim. ve bu diziden bahsettiğim de hiç bir çocukluk arkadaşım bu diziyi bilmiyor :)

@shapplin

8 yıl önce

Power Rangers’tan hemen sonra veriliyordu diye hatırlıyorum.İki bölümü çok iyi hatırlıyorum.Biri;okul basketbol takımında başarısız olan bir kıza bir dilek hakkı veriliyordu.Onun da dileği,takımda en iyi ben olayım şeklindeydi.Bu durumda takımdaki diğer oyuncuların performansları acayip kötüleşiyordu.Bu durumda,takımın en iyisi bizim kız oluyordu:)

Diğeri ise,geleceği gösteren fotoğraf makinesiydi.Arabayla beraber birkaç kişi fotoğraf çektiriyor ve fotoğrafa baktıklarında arabayı ya hasarlı görüyorlardı ya da araba fotoğrafta görünmüyordu...

Gerim gerim gerilirdim ama çok severdim,hele jenerik müziğini...

@cumanicus

13 yıl önce

bir dönem show tv’de de yayınlanan alacakaranlık kuşağı benzeri yayınlandığı dönemin fenomenlerinden sayılabilecek dizi.
S

@serenity

13 yıl önce

evet kesinlikle show tv’de yayınlandığı dönemde rastlayanlar için unutulmazlar arasında yerini alan bir seridir goosebumps ve kendisinden önce yayınlanan power rangers ile birlikte rtük tarafından çocukların ruhsal gelişimini olumsuz etkilediği gerekçesiyle yayından kaldırılmıştır.

@toshiro

13 yıl önce

Bir dönem show tv de power rangerstan önce yayınlanan çocuk-korku serisi.her ne kadar sonraları rtükzede olarak yayından kaldırılsa da,çocukluğumuzun unutulmazlarındandır(benim için öyle en azından).
SPOILER

Goosebumps dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Goosebumps dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Goosebumps dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DIZI İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL