6.7

46 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.2 (8.419 OY)

KONUSU
Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ... Devamı
Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@athelstan

1 yıl önce

7.1 / 10

konusu oldukça özgün klasik kıyamet senayolarına göre bu dizide daha mantıksal ve olabilitesi yüksek bir ihtimal üzerine yapılnış baya beğendim ayrıca türk oyunların performansı oldukca iyi.

@serkanaydemir

1 yıl önce

Türk seviyesinin üstü gibi ama değil.

Bilim kurgu yapımlarda deneysel bir çalışma gibi dursa da pek iyi bir şey ortaya çıkmamış. Anlamsız karakterler ve her telden bir şeyler eklenmiş. Anlamsız boyutta asker saçmalığı var. Askerlikle ilgili zerre bilgisi olmayanları asker diye oyuncu yapmışlar. En azından biraz eğitim alsalarmış. Daha da anlamsız bir psikopat asker rolü -2. komutan gerçekten saçma sapan oynuyor- , araya sıkıştırılan İngilizce konuşan şahıs ve daha fazlası... Tek iyi oynayan Kıvanç. Ha yine de izlerken bitiriyorsunuz. Netflix Türkçe bilim kurgu yapmaya çalışmış. Umarım bunlardan ders çıkartıp koca Almanya gibi bir Dark dizimiz olur. Gerçekten çok sağlam dizilerimiz var. Sadece Netflix bunu her ülkede olduğu gibi beleşe yağmaya çalışmış yine. Hakan: Muhafız'dan daha iyi bir yapım olmuş tabii, bu bile başarıdır.

İzlemesen de olur.
Saygılar.

@ugure

2 yıl önce

5.5 / 10

Ulusal kanallardaki diziler gibi anlamsız çok sahne vardı. Sardırarak izledim birinci sezonu.

@uniqueen

2 yıl önce

6 / 10

dizi değilde film olsaydı daha iyi olurdu.. çok bi şey beklemeden izle geç
SPOILER

Yakamoz S-245 dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yakamoz S-245 dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yakamoz S-245 dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL