8.9

118 OY
PUAN VER
5

Imdb: 9 (9.535 OY)

KONUSU
Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız ta ... Devamı
Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali. Yılmaz ve İlkkan’ın 12 farklı hikayeden oluşan macerasına hazır olun.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@masquerade

2 gün önce

10 / 10

Son zamanlarda izlediğim en iyi Türk yapımı iş diyebilirim. Feyyaz Yiğit'i Ölümlü Dünyada itici buluyordum bağırarak güldürmeye çalışan biri olarak imajı vardı gözümde ama bu diziyle resmen bana tokat attı. Tam da izleyicinin aradığı türden bir yapım gibi. Farklı, doğal, samimi, özgün, halktan bir yapım. Tabi Feyyaza hakkını verdik İlkkan, Ersoy ve birbirinden harika konuk oyunculara da hakkını vermek lazım. Gerçekten oyunculuklar ve inanılmaz replikleriyle mükemmel bir absürt komedi örneği yaşatıyor bu dizi. Dizideki birçok replik gündelik dilde ve sosyal medya dilinde sıkça kullanılmaya başlandı çok güzel yerlerde çok güzel replikler kondurulmuş vallahi helal olsun. Dizi bu tarzıyla bir süre sonra sıkabilir belki ama Feyyaz Yiğit bence şu anda aldığı popülaritesi yükselişe geçen kariyeri ve iştahı ile "Gibi" gibi kaliteli başka yapımlarla da karşımıza çıkabilir. Yapımda emeği geçen herkese minnettarlığımı sunuyorum. 10 puan

@hsynaybar

1 hafta önce

"Elimizde aktif bir büyü var, etkisini kanıtlamış... Başka büyü karıştırmayalım."

@su

3 ay önce

8.9 / 10

"Ben yanlış geldiğimi anladım, siz çok yanlış gözüküyorsunuz. Buraya Mandosi yazıp, kendine Esat diyip, Kadir ismiyle olmuyor yani."

@henriette

3 ay önce

kimse erdem atletik diye köfteci açmak zorunda kalmamalı

@deranged0

3 ay önce

Deadpan humor nedir, nasıl yapılır'a on numara cevap olmuş.

@birduman

4 ay önce

9 / 10

Komik olması için zorlanmamış çok iyi bir iş.
D

@damdamm

6 ay önce

son zamanlarda memleketimizde yapılmış en iyi dizi.

@dilekcandar

6 ay önce

9.8 / 10

Ne olur devamı gelsinnn ne olursunuzzzz. Böyle absürt dizilere mahrum kalmışız ya. İzleyin izlettirin.
R

@resa580

8 ay önce

Normalde herkesin başına gelebilecek herhangi bir olayı anormal boyutta saçmalıkların içine sokup daha sonra yeni normalin bu olduğuna seyirciyide aynı zemine çekmesi temeline dayanan özgün bir senaryosu var

@jarmushwenders

9 ay önce

8.3 / 10

İngiliz komedisine giriş tadında olmuş. Bunu sevenler Black Books, Peep Show, Monthy Pyhton vb. showlara bakabilir

@bigamist

9 ay önce

8.2 / 10

Bazı bölümlerinde tempo sorunu yaşasa de genel olarak çok komik. Değişik kafalar. Bir süre sonra tekrardan izleyeceğim. Bu arada yan rollerde oynayan kişiler çok iyi seçilmişler. Badanacı, kan parası isteyen amca, akıl hocası, terzi, kokariççi vs. Resmen rol çalmışlar.
İlkkan’ın babasının kim olduğu ortaya çıkacakken Yılmaz mektubu yaktı ve bir daha konusu açılmadı. Hayalkırıklığı yarattı bende.1 puanı bundan kırdım.

@okumusoglu

10 ay önce

Tekrar tekrar izliyorum. Aşırı iyi. Ersoyumm..

@maximumgore

11 ay önce

9 / 10

Karakomik’den iyi.

@exaybachay

1 yıl önce

Karanlık dehlizlerde düş kırıklıklarıyla savaştığımız, eziyet ve zulüm dolu, bize çoğunlukla üzüntü getiren Türk dizi sektöründe mikro frekansta makro çığlıklar atabilmiş bir iş olmuş Gibi. Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi işbirliğinden daha nicelerini görebilmek dileğiyle.. (^^,)
P. S.
Bu seyir zevkini şahsıma ulaştırmak için yardımlarını esirgemeyen @senadir’a teşekkürü bir borç bilirim :)

@ysfcftc

1 yıl önce

9.2 / 10

Pek görmediğimiz tarzıyla herkese hitap etmiyor olabilir fakat birbirinden farklı ve absürt hikayelerini ben çok beğendim..Bölüm süreleri tam tadında..Yılmaz ve İlkkan çok iyi ikili :) özellikle kokariç , vatka ve ikinci yol bölümleri çok keyifliydi..
SPOILER

Gibi dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Gibi dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Gibi dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL