8.2

95 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.2 (104.516 OY)

KONUSU

Dr. Frankenstein, Dorian Gray ve Draculagibi ikonik figürler de dahil olmak üzere edebiyat dünyasının en tanınmış korkunç karakterleri Victoria dönemi Londrası'nda bir araya gelirler.

Eva Green

Vanessa Ives

Josh Hartnett

Ethan Chan...

Timothy Dalton

Sir Malcol...

Harry Treadaway

Dr. Victor...

Reeve Carney

Dorian Gray

Rory Kinnear

John Clare...

Billie Piper

Lily / Bro...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@warriorpoet

8 ay önce

Harika zaman geçirmiştim. Yine devam etse yine izlerim. Harikaydı. Tek kelimeyle bu.

@iamgzde

1 yıl önce

Eva Green

@tribal

2 yıl önce

10 sezonluk malzemesi olan diziyi iptal ettiler. Yazık...

@pudukheba

2 yıl önce

8.1 / 10

Eva Green'e saygılarımla...

@basribabam

3 yıl önce

7.5 / 10

Penny Dreadful dizisinin ani ve kötü bir finalle bitmesiyle, Eva Green'in mükemmel oyunculuğunu ve eşsiz güzelliğini bir daha göremeyecek olmama ne kadar üzüldüysem, Billie Piper adındaki itici ötesi çirkin kadını bir daha göremeyecek olmama o kadar memnun oldum. O surata, o nedensiz yere sınırsız özgüvenin verdiği iticilik eklenince onun sahnelerini hızlı geçiyordum, şükür kurtuldum. AyrıcaDr. Henry Jekyll'ın Mr.Hyde'lığını da göremedik ya; dizi ziyadesiyle kısa kesilmiş hissi verdi. Eva Green hatırına: 7,5/10

@mryz

3 yıl önce

8.5 / 10

Şiir gibi bir diziydi bu tekerleme gibi final yakışmadı. Carnivale adlı bir dizi vardı, aynı kaderi yaşadılar maalesef. Alacağınız olsun totoş kanallar sizi.

@bazinngaa

3 yıl önce

8.5 / 10

Samimiyetle soruyorum, dokuzuncu bölümde final mi yapılır ?? Dokuzuncu (9) bölüm bir dizinin final bölümü olması için çok abes bir seçenek bence. 10 olur 12 olur 24 olur ama 9 olmaz arkadaşım. Niye diye sorarsan cevaplayamam, hissikablelvuku derim, canım öyle istiyo derim, derim bişeyler. Şayet ben sorsam size bu dizi nasıl birden şak diye 9. ! bölümde biter diye, siz nasıl cevaplayacaksınız sayın yapımcı ve senarist ? Yani avucunuzda, cebinizde ööyle güzel konular, öyle bol hikayeler varken niye bitti nasıl bitti? Zaten afedersiniz kaka gibi bir sondu onu da söyleyeyim. Baya üzdünüz yani ne diyeyim ki ben....

Özleyeceğim seni gotik viktorya dönemli dizim...Güle güle...

@kumik

3 yıl önce

3. sezon ile sona erdi. Birçok bölümünden çok daha sönük ve sıradan bir final yapan diziler arasına karıştı. Eva Green'in kısık sesle konuşması dışında bir şey göremedim özetlemek gerekirse. Buna rağmen başka projeler ya da dizinin geri dönüşünü umuyorum, çünkü birçok fantastik karakteri güzel bir çerçeveye oturtmayı başarmışlardı ve bu bir arada bulunması aslında imkansız karakterlerin aynı anda sahnede olacağı bir final hayal etmiştim hep.

@tribal

4 yıl önce

1. SEZON 2. BÖLÜMDEKİ PROTEUS KARAKTERİNİN OYUNCULUĞU AYAKTA ALKIŞLANIR.

@cerenezgi

4 yıl önce

Sen ne müthiş şeysin ya!

@gaspar-noe

4 yıl önce

sensizlik çok zor be penny dreadful. yaz aşkı gibi gelip gidiyor, kış boyunca kendini özletiyosun.

@broken

4 yıl önce

7.1 / 10

showtime'ın shameless dan sonraki en eli yüzü düzgün dizisi. gerek makyajlar, gerek atmosfer gerekse de oyunculuklar(ve tabi ki casting) gayet güzel. senaryo tahmin edilebilir ancak hikaye ümit veriyor. ayrıca eva green 10 senede çok büyük yol almış.

2x7 ile film gibi bölümlerinden birini daha geride bıraktık. bölüm bölüm sahne sahne(balolar en basitinden) ele alınırsa çok iyi denilebilecek bir dizi ancak bütüne bakıldığında çok bölük pörçük ve nasıl işin içinden çıkılacak hiç bilmiyorum.

@gaspar-noe

5 yıl önce

yeni sezonun ilk bölümü bende bi merak veya heyecan uyandırmamış durumda şu an... bakalım diğer bölümlerde neler olacak...

5. bölümden sonra edit : allah belamı vereydi de böyle peşin hükümlü olmayaydım.

@seko

5 yıl önce

Bilimin ve Hurafelerin El Ele Verdiği Yer

Eva Green var dediler izlerim o zaman dedim. Fantastik, bilimsel, gizemli ve en güzeli karanlık bir dizi var karşımızda ilk bölüm itibariyle umarım böyle devam eder.

İzlerken gerçekten çok keyif aldım çünkü merak ettim ne olacak diye. İlerleyen bölümlerde karakterlerin geçmişine dair bilgileri de yavaş yavaş öğrenmeye başlayınca daha seveceğim diye düşünüyorum.

Eva Green`e değinmeden geçmemek lazım. Tam kendine yakışır bir dizi bulmuş ve yine rolünün hakkını veriyor.

Puanım: 9

@hamlet

6 yıl önce

8.1 / 10

dracula dan tutun da yakışıklı ve heyecanını başka boyutlara taşımız dorian grey, kurt adamlar, mistik çalkantılarla bezenmiş dizide oyunculuk adına istediğimi aldım desem yalan olmaz ilk sezon bitimiyle izlenebilecek diziler listemde sırasını almış bulunuyor. eva green in yer yer buz gibi suratı yer yer de isterik bakışları içinde diziye güzel yakışmış diyebilirim.
SPOILER

Penny Dreadful dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Penny Dreadful dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Penny Dreadful dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL