6.8

21 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.8 (171 OY)

KONUSU
Aslen Orhan Kemalin Küçük Adamın Romanı adlı üçlemesinin ilk kitabından uyarlanmış olup, seri Avare Yıllar ve Cemile ile devam eder. Bir ailenin yaşadığı olaylar silsilesini anlatır. Baba Mahmut, anne Nurten, Kızlar Bilge, Safiye, erkek çocuklar Çetin, Metin ve eşleri Oya ile Zeliha’nın yaşamları üz ... Devamı
Aslen Orhan Kemalin Küçük Adamın Romanı adlı üçlemesinin ilk kitabından uyarlanmış olup, seri Avare Yıllar ve Cemile ile devam eder. Bir ailenin yaşadığı olaylar silsilesini anlatır. Baba Mahmut, anne Nurten, Kızlar Bilge, Safiye, erkek çocuklar Çetin, Metin ve eşleri Oya ile Zeliha’nın yaşamları üzerine kuruludur. Küçük kız evlat Bilgenin aile bireyleri ve özellikle babası ile olan anlaşmazlıkları ve aile bireylerinin birbirleri ile olan ilişkileri dizinin ana konusudur.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@lowen

13 yıl önce

6.3 / 10

Süper Baba dizisinin boşluğunu doldurmaya çalışmış ama o hissi verememiş,yine de aile sıcaklığını anlatan izlenesi bir dizidir..Yanlız dünyada ne kadar bela varsa bu ailenin başına gelmiştir,o da ayrı bir konu..Halil Ergün,Sevinç Erbulak,Binnur Kaya gibi bir çok iyi oyuncu rol alır dizide..Ayrıca Aşkın Nur Yengi'ninseslendirdiği jenerik müziğide çok hoştur..
SPOILER

Baba Evi dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Baba Evi dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Baba Evi dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL