8.5

15 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.4 (66.305 OY)

KONUSU
Filmin kahramanı Ash (Bruce Campbell) şeytanlarla büyük bir mücadele içerisine girer ve ölülerin kitabını yakarak, güneşin de doğması ile şeytanları yok eder. Şeytanların elinden tek kurtulan Ash’tır. Kabusun bittiğini zannederek kulübeden dışarı çıkar fakat iblis hala Ash’ın peşindedir. Dizi, klasi ... Devamı
Filmin kahramanı Ash (Bruce Campbell) şeytanlarla büyük bir mücadele içerisine girer ve ölülerin kitabını yakarak, güneşin de doğması ile şeytanları yok eder. Şeytanların elinden tek kurtulan Ash’tır. Kabusun bittiğini zannederek kulübeden dışarı çıkar fakat iblis hala Ash’ın peşindedir. Dizi, klasik korku filmi Evil Dead serisinin uzun zamandır beklenen devamı niteliğinde olacak. Ash Williams (Bruce Campbell) Evil Dead teröründen 30 yıl boyunca kaçmasına rağmen testeresini eline alarak şeytan avlama macerasına devam edecektir. Şeytan "Deadite" tüm insanlığa veba gibi bulaşmış, insanlığı yok etmekle tehtid etmektedir. Ash insanlığın tek umudu haline gelir ve nihayet şeytanlarla yüzleşmek zorunda kalır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@linquter

1 yıl önce

8 / 10

Fazlasıyla hareketli, fazlasıyla absürt, fazlasıyla kanlı. Yarımşar saatlik bölümleriyle ne ara başlayıp bitirdiğimi fark etmedim bile.

@film_duce

5 yıl önce

Saçma bir şekilde güldürüyor ve oldukça kafa dağıtıcı hızlı akan bir dizi. Kaotik durgun drama/gerilimlerden sonra iyi geldi açıkçası.

@holyghost90

6 yıl önce

10 / 10

Ve kral geri döndü !...Groovy !
SPOILER

Ash vs Evil Dead dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ash vs Evil Dead dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ash vs Evil Dead dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL