7.5

1 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.8 (18.444 OY)

KONUSU
Carrie Wells karakteri gizemli eski polis dedektifi olmasının yanında sıradışı bir özelliğe sahiptir. Bu özellik onun hafızasını tamamen kusursuz kılmaktadır. Gittigi her yeri, yaptığı her konuşmayı, hayattan aldığı en küçük zevkleri ve hatta yaşadığı bütün kalp kırıklıklarını hayatının sonuna kadar ... Devamı
Carrie Wells karakteri gizemli eski polis dedektifi olmasının yanında sıradışı bir özelliğe sahiptir. Bu özellik onun hafızasını tamamen kusursuz kılmaktadır. Gittigi her yeri, yaptığı her konuşmayı, hayattan aldığı en küçük zevkleri ve hatta yaşadığı bütün kalp kırıklıklarını hayatının sonuna kadar onun aklında olacaktır. Hiçbir şeyi unutmadığından değil, unutamadığından. Sadece tek bir şeyi hatırlayamamaktadır: Uzun zaman önce öldürülen kardeşinin cinayetini çözecek ayrıntılardır.

Carrie (Poppy Montgomery), geçmişi geride bırakmayı denemiştir ama beklenmedik bir anda eski erkek arkadaşı ve ortağı, New York Polis Departmanı Dedektifi Al Burns (Dylan Walsh) ile yaşanan bir cinayet davasında bilgi almak için tekrar birleşmişlerdir. Onun ekibi, Det, Mike Costello (Michael Gaston), Al’in sağ kolu Dedektif Roe Saunders (Kelvin Rankin), ekibin en küçüğü şımarık bir sokak polisi olan Dedektif Nina Inara (Daya Vaidya). İşe geri dönmüş olmak şaşırtıcı olmasına rağmen Carrie’ye çok doğru hissettirmiştir. Al’e karşı sahip olduğu karmaşık duygularına rağmen bu ekibe katılıp cinayet dedektifi olarak çalışmak istemektedir. Aslında en çok da kardeşinin cinayetinin altında yatan sır perdesini kaldırmak istemektedir. Tek yapması gereken hatırlamaktır.
Poppy Montgomery

Carrie Wells

Dylan Walsh

Al Burns

Jane Curtin

Joanne Web...

Dallas Roberts

Eliot Delson

Tawny Cypress

Cherie Rol...

Michael Gaston

Mike Costello

Kevin Rankin

Roe Saunders

YORUM YAZ

SPOILER

Unutulmaz dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Unutulmaz dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Unutulmaz dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL