Yaratıcı
|
Jonathan Igla
|
Yönetmen
|
Bertie
Bert
Rhys Thomas
|
Senarist
|
Elisa Lomnitz Climent
Jonathan Igla
Erin Cancino
Jenna Noel Frazier
Katrina Mathewson
Heather Quinn
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
Fra Fee
Kazimierz 'Kazi' Kazimierczak
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Christophe Beck
, Michael Paraskevas
|
Stajyer Ses Editörü
|
Dawit Zemene
|
Diğer
|
Cody Williams
, Adam Lee
, Jeremy Marks
, Elizabeth Scherberger
, Rick Kush
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Greg Steele
, Fernando Zorrilla
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Carolyn Newes
, Dru Fickling
, Aileen Mu
, Reed Cothron
|
Görsel Geliştirme
|
Ryan Meinerding
, Samantha Vinzon
, Rodney Fuentebella
, A.J. Vargas
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
David Masure-Bosco
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Daniel Sudick
|
Boom Operatörü
|
Jason C. Lewis
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Brian Chumney
, Jonathan Borland
|
Orkestra Şefi
|
Tim Davies
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tom Myers
, Danielle Dupre
|
Jenerik Mikser
|
Casey Stone
|
Kondüktör
|
Gottfried Rabl
|
Dış Sesler Editörü
|
Dee Selby
|
Ses Donanım
|
Alana Knutson
|
Danışman Yapımcı
|
Andrew Guest
, Matt Fraction
, Jennifer Kaytin Robinson
, Sarah Halley Finn
|
Müzik Editörü
|
Nashia Wachsman
, Fernand Bos
|
Müzik Süpervizörü
|
Justine von Winterfeldt
, Dave Jordan
|
Diğer
|
Chris Barrett
, Julia Michels
, Alexa Collazo
, Anthony De Francesco
, Shannon Murphy
, Annlie Huang
, Matthew Feder
, Anele Onyekwere
, Tyler Westen
|
Yapım Ses Mikseri
|
Pud Cusack
|
Ses Mühendisi
|
Ryan Stern
, Mark Lindauer
, Daniel Tappan
, Dan Abrams
, Andy Winderbaum
|
Diyalog Editörü
|
Kim Foscato
, Malcolm Fife
, Marilyn McCoppen
|
Ses efektleri Editörü
|
Teresa Eckton
, Andre Zweers
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Djinous Rowling
|
Yapım Koordinatörü
|
Lisa Curtis
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Trevor Waterson
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Mandy Anderson
, Joel Wells
|
Kast Asistanı
|
Jordyn Gregory
, Tasha Ward
|
Yapım Muhasebecisi
|
Jeffrey Neumeier
|
Sorumlu Yapımcı
|
Elisa Lomnitz Climent
|
Yönetici Danışman
|
Brian Gatewood
, Alessandro Tanaka
|
Diğer
|
Montae Reed
, Kristina Lacey
, Eric Hauserman Carroll
, Elizabeth Underwood
, Jim Scaife
, Michael J. Regina
, Jordan Greenfield
, Stephen Broussard
, Jonathan Schwartz
, Kristen Steadham
, Kara Huffman
, Samuel Cervantes
, Lakisha Bolling
, Nate Moore
|
Müzik
|
Christophe Beck
, Michael Paraskevas
, Christine Bergren
, Fernand Bos
, Lorenzo Carrano
, Alexa Collazo
, Raven Davenport
, Tim Davies
, Matthew Feder
, Annlie Huang
, Ryan Humphrey
, Dave Jordan
, Jeremy Levy
, Shannon Murphy
, Anele Onyekwere
, Justine von Winterfeldt
, Nashia Wachsman
, Martin Weismayr
, Tyler Westen
, Gottfried Rabl
, Chris Barrett
, Larry Mah
, Jake Monaco
, Julia Michels
, Scott M. Riesett
, Marc Shaiman
|
EPK Kameraman
|
Pete Chiaramonte
|
İlave Film Müziği
|
Jake Monaco
|
Animasyon
|
Lucas Degani
|
Editoryal Hizmetler
|
Kaitlyn Ali
, Nicholas Bussey
, Stephen Ceci
, David Christenson
, Monica Escalante
, Travis Flynn
, Lily Henry
, Rick Ives
, Evan Jacobs
, Alexei Krassovsky
, Jenny Lindamood
, Ian McClarren
, Morning Star Schott
, Thea Warren
, Denise Woodgerd
, Geneva Burkhardt
, Rahul Das
, Zachary Dehm
, James Gadd
, Kaitlin Hollingsworth
, Caroline Wang
, Michael Van Fleet
, Janett Salas
, H.R. Barnett
, Brenton Covington
|
Kamera Teknisyeni
|
Craig Addonizio
, Charles Arnold
, Craig Bauer
, Gabriel Beristain
, Mitch Blasingame
, Connell Burke
, Pete Chiaramonte
, Dan Cornwall
, Deanna Covello
, Edward J. Cox
, Mary Cybulski
, Tim Driscoll
, Danny Eckler
, Austin English
, Sean Feehan
, Eddy Flores
, Dale Fowler
, Micky Froehlich
, Zach Hilton
, John C. Hoffler Jr.
, Connie Huang
, Max Junquera
, Qais Karadsheh
, Eric Rick Kline
, Shawn Knight
, Kurt Kornemann
, Torey Lenart
, Brooks Lockwood
, David A. Makin
, Sean Hunter Moe
, Christopher William Moore
, Darin Moran
, Anthony Nocera
, Zak Norton
, Melissa Porter
, Allen Robinson
, Matt Shearer
, Patrick Sokley
, Kyle Spicer
, Eric Stillions
, Remi Tournois
, German Valle
, Stefan Vino-Figueroa
, Joel C. Warren
, Victoria K. Warren
, Aaron Welch
, Justin Yard
, Paul Krumper
, Beaux Petit
, Jesse Roth
, Taj J. Teffaha
, Jessica Clarke-Nash
, Duncan More
, Louie Northern
, Clyde Sharman
, Greg Vanzyck
, Jonathan Beck
, Patrick Cecilian
, Tim Metivier
, Brian Rosso
, Jeff Wallace
, Wesley Alley
, Clark Birchmeier
, Chip Huntington
, Robert Bryce Milburn
, John Slade
, Scott Montgomery
, Taylor Vohs
, Manning Tillman
, Raphael Freud
, Steven Serna
, Donovan Henneberg-Verity
, James 'Biff' Thomsen
, Greg Faysash
, David Iverson
, Joseph Mason
, Reid Andrews
, Evan Nelson
, Steven David Walton
, Thomas H. Dean
, Chad Brock
, Christopher F. Graneto
, Timothy Jones
, Patrick Longman
, Alexander G. Smith
, Louis Rendemonti
, John J. Moers
, Clay Liversidge
, John Krause
, Stewart Smith
, Jim Recznik
|
Görsel Efektler
|
Jennifer Alavez
, Todd Ammons
, Christopher Robin Bell
, Lilian Bravo
, Clyde Cabanban
, John Caldwell
, Lara Cawsey
, Freddy Chavez Olmos
, Reed Cothron
, Quimet Delgado
, Jack Dorst
, Christopher Edwards
, Janeen Elliott
, Dru Fickling
, Megan Flood
, Michael Fournier
, Tim Glover
, Kalee Griffin
, Brett Grisham
, Reginald Harber Jr.
, Jared Hasselbach
, Tiffany Herzog
, James J.A. Houle
, Evan Jacobs
, Julie Joannoteguy
, Jonathan Joshua Johnson
, Katie Johnson
, Yoshio Kohashi
, Jesus Lavin
, Sun Lee
, Eung Ho Lo
, Hannah Long
, David Masure-Bosco
, Tomoka Matsumura
, Kiran Menon
, Kandace Morran
, Aileen Mu
, Carolyn Newes
, Jeremy Oddo
, Conrad Olson
, Lauralea Otis
, Eion-Ray Patterson
, Tilman Paulin
, Aaron Reznick
, Grover Richardson
, Liz Roberts
, Suresh Rohit
, Sean Rourke
, Jaymes Ruffin
, Katherina Schuhmacher
, Cameron Sharp
, Jared Simeth
, Dane Allan Smith
, P. Sriram
, Sarah Stauffer
, Greg Steele
, Devin Stoutley
, Fredrik Sundqvist
, Jesse Toves
, Victoria Tracconi
, Jen Underdahl
, Kays Vanderest
, Yuri Vasilyev
, Andy Walker
, Cliff Welsh
, James Willingham III
, Carmen Wong
, Matt Yeoman
, Hubert Zapalowicz
, Laura Zentil
, Fernando Zorrilla
, Cristiano Cesolari
, Yuting Chen
, Andrew M. Collins
, Markus Degen
, Laura El Alam
, Florian Gellinger
, Eugen Kelle
, Jenny Leupold
, Iva Modrah
, David Salamon
, Brett Schroeder
, Rayk Schroeder
, Kiara Walker
, Michael Wortmann
, Philip Ballinger
, Kilian Baur
, Gregory Bossert
, Carlos Conceicao
, Sharon Das
, Sebastian Gaspar
, Alexandra Greene
, Dennis Gronau
, Dastin Hoffman
, Georg Kaltenbrunner
, Julian Körrenz
, Johannes Lumer
, Vincent Papaix
, Guillermo Paz
, Nori Rhee
, Jan Roth
, Niel Schorfield
, Igor Staritsin
, Laura Staudenmaier
, Jessica Tegethoff
, David Zbriger
, Ivaylo Andonov
, Jeremy Erb
, Dirk Matzkuhn
, Tom Pugh
, Alexander Rumpf
, Jason Scott
, Katrina Taylor
, Adam Blank
, Konstantin Borchert
, Dan Brittain
, Gem Ronn Cadiz
, Arrev Chantikian
, Jong Jin Choi
, Mathew Cowie
, Ulisse Dickmann
, Amanda Colleen Goad
, Matthew Hanger
, Patrick Kreuser
, Alison Lake
, Jason Madigan
, Yael Majors
, Natalie Meffert
, Eric Ravenstein
, Mark Richardson
, Thrain Shadbolt
, Barbara Valente
, Yoshi Vu
, Michelle Yu
, Nathan Zeppel
, David Abbott
, Kader Bagli
, Shamus Baker
, Jo Ann Cordero Belen
, Benjamin Bigiel
, Robert Bloom
, Benjamin Burr
, Miguel Carballal
, Nick Cattell
, David Conley
, Daphne De Jesus
, Manuel Dongowski
, Meghan Grube
, Deron Hoffmeyer
, Jerry Kung
, Michael Lankes
, Kyra Lepp
, Andy Martinez Calzadilla
, Neil Mayo
, Philipp Mekus
, Florian Militello
, Sangita Mistry
, Alem Moto
, Sonia Niu
, John O'Connell
, Jan Piccart
, Pimentel A. Raphael
, Fenner Rockliffe
, Kevin Samar
, Glen Sharah
, Elisa Simoncelli
, Richard Thwaites
, Jannik Walzer
, Sam Winkler
, Martin Wiseman
, Donny Rausch
, Katie Goodwin
, Bernhard Esperester
, Joe Letteri
, Erik Schneider
, Ebru Gönül
, Trent Claus
, Rob MacBride
, Amy Madigan
, Katie Williams
, Matt Holmes
, Gemma Kingi
, Doug Appleton
, Meredith Meyer-Nichols
, Praveen Kumar
, Martin Ofori
, Fabian Holtz
, Meagan Chancellor
, Randy Vandegrift
, Annabelle Kent
, Adam Slater
, Sean Valla
, Patrick Flannery
, Jack Grundy
, Matt Cordero
, Will McCrate
, Mark Nettleton
, Caterina Schiffers
, Stephen Borneman
, Sua Kook
, Chandu Vojjala
, Forbes Hill
, Jeremiah Sweeney
, Albrecht Steinmetz
, Kranthi Kumar
, Ben Sledge
, Sagar Lonkar
, Alex Guri
, Gak Gyu Choi
, Matt Mueller
, Wes C. Caefer
, Waikit Wan
, Daniele Tosti
, Jason Quintana
, Tabitha Woodman
, Tim Teramoto
, Benjamin Andersen
, Vincent Frei
, Alexis Claux
, Lee Alexander
, Thomas Baxter
, James Bell
, Brenna Dolan
, Damiano Moltisanti
, Geoff Pedder
, Phil Van Der Reyden
, Dean Yurke
, Matthew Dravitzki
, Kosta Lagis
, Philip Fraschetti
, Liam Major
, Kunal Biswas
, Tony Zhang
, Devin Fairbairn
, Tomas Munzar
, Jennifer Stimpfig
, Paul Harling
, Rajanikant Arya
, Eric Senecal
, Sam Sharplin
, Benjamin T. Kay
, Jaymie Lam
, Meagan Green
, Josh Hackett
, Timothy Fleur
, Maverick Han
, Cesar Rodriguez Bautista
|
Özel Efektler
|
Marc Banich
, David Boucher
, Kevin Bowers
, Conrad V. Brink Jr.
, Jeff Brink
, Edward Drohan IV
, Roderic 'Mick' Duff
, Scott Dwyer
, Donny Eidson
, Doug Facciponti
, Allison Gainza
, Ryan Hartnett
, David Heron
, Chris Jensen
, Nichola Lafferty
, Lauren Lebow
, Joe Love
, Joel Mitchell
, Jeff Ogg
, Carlos Park
, Brett Reeser
, Alex Rodriguez
, Billy Salsberg
, Robert J. Scupp
, Joel Studer
, Daniel Sudick
, Joshua von Badinski
, Ben Woodworth
, Stephen Van Allen
|
Ses
|
James B. Appleton
, Davi Aquino
, Hunter Berk
, Chelsea Body
, Jonathan Borland
, Brian Chumney
, Michael P. Clark
, Greg Crawford
, Anthony De Francesco
, Danielle Dupre
, Teresa Eckton
, Malcolm Fife
, Kim Foscato
, Judy Kirschner
, Alana Knutson
, Leff Lefferts
, Robert Maxfield
, Marilyn McCoppen
, Paul McGrath
, Jeremy Molod
, Tom Myers
, Kevin Schultz
, Dee Selby
, Ken Strain
, Josh Tamburo
, Brett Voss
, Dawit Zemene
, Andre Zweers
, Pud Cusack
, Matt Derber
, Doc Kane
, Jason C. Lewis
, John Maskew
, Tyler Blythe
, Max Osadchenko
, Philip Conrad
|
İkinci Birim
|
Stephanie Adams
, Scott David Brown
, Zachary Citarella
, Tim Fitzgerald
, Riley Flanagan
, Paul Jennings
, Rick Kush
, Adam Lee
, Jeremy Marks
, Heidi Moneymaker
, Megan Morrison
, Ryan J. Pezdirc
, Elizabeth Scherberger
, Cody Williams
, Tom Brewster
, Christophe Le Chanu
, Michael J. Moore
, Jeff Okabayashi
, Douglas Plasse
|
Operasyon Yöneticisi
|
Jennifer Bergman
, Reigh Casimir
, Rachael Lin Gallaghan
, Katie Hinsen
, Christie Kwan
, Nadia Paine
, Bojan Vucicevic
, Leah Winkler
, Alethea Geges
, Neil Lumlock
, Heather Benners
, Leeann Stonebreaker
|
Makyaj Sorumlusu
|
Ellen Arden
, Miki Caporusso
, Jessica Craig
, Jillian Erickson
, Jessie Gambardella
, Nicki Harris
, Jules Holdren
, Dennis Liddiard
, Hagen Linss
, Missy Lisenby
, Bill McCoy
, Christopher Milone
, Teresa Morgan
, Victor Paz
, John Tarro
, Tara DiPetrillo
, Tess Laeh
, Suzanna Boykin
, Erin Chaney
, Joanna McCarthy
, Heather Benson
, Ashley McGuire
, Cassandra Powell
, LuAndra Whitehurst
, Charmaine Balcerzak
, Matt Sprunger
, Joshua Gericke
|
Yapım Sanatçısı
|
Maya Shimoguchi
|
Sinematografi
|
Eric Steelberg
, James Whitaker
|
Karakter
|
Stan Lee
, Don Heck
, Joe Simon
, Jack Kirby
|
Dublörler Koordinatörü
|
Heidi Moneymaker
|
Eş Yapımcı
|
Heather Quinn
, Katrina Mathewson
, Tanner Bean
|
1. Yardımcı Editör
|
Kaitlin Hollingsworth
, Rahul Das
, Caroline Wang
, James Gadd
|
Editör
|
Rosanne Tan
, Tim Roche
, Terel Gibson
|
Set Dekorasyon
|
Missy Parker
, Ron von Blomberg
, Summer Gaal
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Jeff Okabayashi
, Michael J. Moore
, Douglas Plasse
, Christophe Le Chanu
|
Koreograf
|
Joshua Bergasse
, Katherine Roarty
|
Dublörler
|
Holly Dowell
, Cara Marie Chooljian
, Kade Pittman
, Claire Hoogenboom
, Rowbie Orsatti
, William Tang
, Duke Jackson
, Cal Johnson
, Tristen Morts
, Yan Dron
, Rob Mars
, Caleb Spillyards
, R. Matthew Scheib
, Kyle Mclean
, Chuck Picerni Jr.
, Marché Day
, Adrian Hein
, Austin Seifert
, Nancy Thurston
, Nykki McGee
, Nancy Young
, Chris Romrell
, Robert Shavers
, Brad Martin
, Eric Linden
, Met Salih
, John Dixon
, Brooke Guido
, David Huggins
, Taylor McDonald
, Leon Ngo
, Brian Jansa
, David Hugghins
, Sadiqua Bynum
, Stephanie Vovou
, Shayna Bofill
, Jake Huang
, Shawn Bernal
, Tyler Witte
, Dante Ha
, Luis Fernandez
, Giovanni Valladares
, Paul E. Short
, Jackson Spidell
, Caine Sinclair
, Regis Harrington
, Jenny Jerman
, John Cihangir
, Guru Khalsa
, Andy Rusk
, Hannah Scott
, David Charles Warren
, Richard Burden
, Sean Christopher
, Chris Daniels
, Caitlin Dechelle
, Cory DeMeyers
, Karen A. Harris
, Michael Hugghins
, Ralf Koch
, Ross Kohnstam
, Jared Losano
, Adam Lytle
, Ryan Mari
, Michaela McAllister
, Heidi Moneymaker
, Renae Moneymaker
, Matthew Austin Murray
, Daniel Norris
, Noon Orsatti
, Devin Regan
, Surawit Sae Kang
, Matthew M. Williams
, Loyd Bateman
, Ryan Green
, Crystal Hooks
, Don Thai Theerathada
, Mark Fichera
, Charlie Picerni
, John Nania
, Joseph Roark
, Robert Daniel Souris
, Vesselin Todorov-Vinnie
, George B. Colucci Jr.
, Richard King
, Kyle W. Brown
, Scott Burik
, Nico Coucke
, Chad Knorr
, Nick LaRocca
, Anthony Mecca
, Jason Mello
, Christopher Place
, Trevor Morgan
, Patrick Cox
, Leesa Pate
, Lee Chesley
, Donald Morgan
|
Teşekkürler
|
David Finch
, Bryan Hitch
, David Aja
, Kelly Thompson
, Allan Heinberg
, Roy Thomas
, Jim Cheung
, Mark Millar
, Joe Quesada
, Brian Michael Bendis
, Leonardo Romero
, Jimmy Palmiotti
, David Mack
, Annie Wu
, Mark Gruenwald
, Mike Perkins
, Don Hudson
, Christos N. Gage
, Jack Kirby
, J.G. Jones
, Devin Grayson
, John Romita, Sr.
, Lou Mougin
, Don Rico
, Larry Lieber
, Matt Fraction
|
Görüntü Yönetmeni
|
James Whitaker
, Eric Steelberg
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Darin Moran
, Darin Morgan
|
Yapım Kontrolörü
|
Richard Castro
|
VFX Editörü
|
Hannah Long
, James J.A. Houle
, Eric Stapf
, Sean Valla
|
Yazar
|
Victoria Tracconi
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Reigh Casimir
, Jennifer Bergman
|
Geliştirme Yöneticisi
|
Bojan Vucicevic
|
Yerel Oyuncu Seçimi
|
Tara Feldstein Bennett
, Chase Paris
|
Oyuncu Seçimi
|
Jason B. Stamey
, Jacqueline Gallagher
, Deanna Greif
, Barbara Harris
, Djinous Rowling
, Krista Husar
, Terri Douglas
, Gregory Korn
, Brandi S. Hawkins
, Toni Avalos
, Tara Feldstein Bennett
, Chase Paris
, Jordyn Gregory
, Sarah Halley Finn
, Josh Engler
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Olivia Tanner
|
Kuaför
|
Victor Paz
, Crystal Broedel
, Evenni Barry
, John Tarro
, Teresa Morgan
, Joshua Gericke
|
Set Kostümcüsü
|
Valerie Rudolph
, Nisa Kellner
, Caitlin McGraw
, Mike Lutz
|
Kostüm Koordinatörü
|
Michelle Mal
, Hannah Courtney
|
Makyaj Sanatçısı
|
Conor McCullagh
, Ashley McGuire
, Christopher Milone
|
Diğer
|
Torey Lenart
|
Set Fotoğrafçısı
|
Chuck Zlotnick
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Kurt Kornemann
, Charles Arnold
|
Dolly Sorumlusu
|
Lea E. Miller
, Kendall Joseph
, David Iverson
|
Set
|
Zach Arrington
, Dan Slemons
, Doug Wiltse
, Asa Alexander
, Scott Satterfield
, Thomas Little
|
Set Şefi
|
Lawrence Heap
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Mark Walters
|
Yardımcı Butafor
|
Eliot Levin
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jep Wyatt
|
Butafor
|
Russell Bobbitt
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Nadia Paine
, Leeann Stonebreaker
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Noelle Jean-Baptiste
, Brittnay Upchurch
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Matthew Barr
, Kelsey Wilson
, Quinn Baldacci
, Elizabeth Gleason
, Edward DOnnelly
, John Crowe
, Josh Gould
, Shea Calhoun
, Scott Johnson
, Dara Wilson
, Craig Dempsey
, Duncan Fletcher
, Tamara O'Brien
, Julia Jenko
, Aaron Hall
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Maya Shimoguchi
|
Set Tasarımı
|
Robert Woodruff
, Luis G. Hoyos
, Colin Sieburgh
, Chris Cortner
|
Diğer
|
Josh Viers
, Joe Studzinski
, Brian Friedman
, Scott Lukowski
, Michele Moen
|
Kavramsal İllüstratör
|
Vance Kovacs
, Anthony Francisco
, Wesley Burt
, Robert McKinnon
, Keith Christensen
, Josh Nizzi
, Andy Park
, Alexander Mandradjiev
, Andrew Kim
, Jackson Sze
, Imogene Chayes
, Henrik Tamm
|
Yer Seçici
|
Drew Fuller
, Angie Morrison
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Elizabeth Wedding
, May Mitchell
|
İnşaat Koordinatörü
|
Michael Anthony Miller
|
Senaryo Süpervizörü
|
Dea Cantu
, Robin Meyers
, James L. Heyward
, Stacy Scalisi
|
Mekan Yöneticisi
|
Ryan Christopher Taylor
, Alyssa Alimaras
, Brian Birchall
, Nick DaLonzo
, Corey Gilbert
, Rimma Kalyakina
, Patrick O'Hala
, Katie Starke
, Jeremy Tan
, Lara Wootton
, Gine Lui
, Benjamin Chacko
, John Papp
, Rosie Reeves
, Ben McIver
|
Kostüm Sorumlusu
|
Wendy M. Craig
, Donna O'Neal
, Jana Acevedo
, Imogene Chayes
, Kate Crowley
, Chris Donio
, Caitlin Doolittle
, Stephanie Herrera
, Danny Logan
, Mike Lutz
, Caitlin McCraw
, Alyssa Miles
, Miguel A. Moreta
, Winsome G. McKoy
, Elisa R. Richards
, Tony Acosta Jr.
, Oksana Nedavniaya
, Kristen Kadel
, Jimmy McBride
, Christian Cordella
, Michelle Mal
, Valerie Rudolph
, Joseph Richard Collins
, James Oxford
|
Sanat Yönetimi
|
Shawn D. Bronson
, Jason Perrine
, Artie Contreras
, Julien Pougnier
, Mark Walters
, Diana Magnus
, Katya Blumenberg
, Russell Bobbitt
, Wesley Burt
, A.J. Caulfield
, Dianne Chadwick
, Tina Charad
, Chris Cortner
, Eddie DeCurtis
, Tammy DeRuiter
, Lauren Doner
, Sarah Falls
, Duncan Fletcher
, Brian Friedman
, Seth Gardner
, Daniel J. Gillooly
, Mary Kate Golding
, Aaron Robert Hall
, Lawrence Heap
, Lacy Hudson
, Noelle Jean-Baptiste
, Blade Ladish
, Scott Lukowski
, Chuck McCourt
, Robert McKinnon
, May Mitchell
, Greg Musselman
, Trish Navarro
, Andy Park
, Dan Riker
, Rich Romig
, Ralph Sarabia
, Colin Sieburgh
, Joe Studzinski
, Henrik Tamm
, Olivia Tanner
, Brittany Upchurch
, Nicholas Urbano
, Josh Viers
, James Bryant Wactor
, Elizabeth Wedding
, Ben Woodworth
, Shanna Worsham
, Jep Wyatt
, Zachary Zirlin
, Shawn Jovingo
, Ashley Fidalgo Fogleman
, Andrew Kim
, Timothy Burgard
, David Gojdic
, Todd Harris
, Nina A. White
, Adam Zerkel
, Patrick S. Johnson
, Rodney Fuentebella
, Joshua Shomo
, Eliot Levin
, Gregor Telfer
, Robert Fure
, Chuck McSorley
, Matt Hausmann
, Tony R. Medina
, Larry Clark
, Robert Ludemann
, Chris Brown
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Kate Crowley
|
Baş Kuaför
|
Miki Caporusso
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Dennis Liddiard
|
Kostüm İllüstratörü
|
Oksana Nedavniaya
, Jim Oxford
|
Yönetici yapımcı
|
Trinh Tran
, Kevin Feige
, Louis D'Esposito
, Victoria Alonso
, Brad Winderbaum
, Jonathan Igla
, Rhys Thomas
|
Araştırmacı
|
Lizzy Jane Klein
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Dan Cornwall
|
Işık Teknisyeni
|
Bryant Diaz
, Rusty Edmonson
, Clyde Sharman
, Raphael Freud
, Derek Wilson
, Kyle Morgan
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Kelly Marshman
, Saviel Castillo
, Aaron Welch
, Corey Henderson
, Ariel Niznik
, John Phelps
, Chris Moore
, Jarrid Blaid
, Joe Cutler
, Nolan Jenkins
, Ashton Miller
, Hannah Gordon
, Trey Hixson
, Jason Bailey
, George Patterson, Jr
, Chuck Bryant
, Eric Rick Kline
|
Diğer
|
H.R. Barnett
, Morning Star Schott
, David Christenson
, Rick Ives
, Joe Binford Jr.
, Geneva Burkhardt
, Jenny Lindamood
, Adam Kimmerlin
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Tom Brewster
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Joel Mitchell
|
Set Sağlıkçısı
|
Shawn Delaney
|
Oyuncu Asistanı
|
Ericka Bonilla
, Oona Wuolijoki
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Tyson Weatherford
, Bernie Ask
, Sheri B. Burton
, Wayne Hogan
, Graham Ready
, Richard C. Ryan
, Jeffrey G. Wicker
|
Şef
|
Phil Hiro Lim
|
Yükleyici
|
Cory Blake
|
Yardımcı
|
Kendra Stout
, Hope Jordan
, Nicholas Anthony Reid
|
Güvenlik
|
Ranel Daldeo
, Barry Curtis
|
Jenerik Mühendisi
|
Martin Weismayr
|
Diğer
|
Jeffrey Bigger
, Anna McDuffie
, Douglas Ridloff
, Ramon Norrod
, Noon Orsatti
, Jacquelyn Johnson
, Greg Tresan
, Ralf Koch
, Carol Tresan
, Karen A. Harris
, Michael Hugghins
, Mandy Anderson
, Amber Blackman
, Ericka Bonilla
, Rick Castro
, Molly Coffee
, Barry Curtis
, Lisa Curtis
, Shawn Delaney
, Matt DiGennaro
, Dan Dirks
, Brian Gatewood
, Michael Hall
, Kim Khoo
, Lizzy Jane Klein
, Corey Knef
, Anita LaGraff
, Daniella LaGraff
, Anna Luna
, Kathy Mattes
, Diana P. Mejia
, Armando Tomas Mulato
, Jeffrey Neumeier
, Aaron J. Porter
, Montae Reed
, Shatika Rudolph
, Scott Schreiber
, Gillian Skipper
, Marek Stout
, Alessandro Tanaka
, Jan S. Utstein
, A.J. Vargas
, Oona Wuolijoki
, Courtney Young
, Sarah Brady Stack
, Jeremy N. Caves
, George Linkenback
, Nathan Wind
, Joshua Bergasse
, Katherine Roarty
, John M. Pisani
, Michael J Tamburro
, Molly Cravens
, Sonia Y. Dawson
, Samantha Vinzon
, Ryan Potter
, Richie Palmer
, Jim Chad
, Jeff Willis
, Christian Iansante
, Shadi Almassizadeh
, Graham Lawyer
, Jason Vail
, John Lavis
, Jon Bailey
, Kevin R. Wright
, Jenny Lynn Burnett
, Chris Reynolds
, Romana Samaritani
, Greg Loftus
, Chad Schott
|
Üretim Hizmetleri
|
Levin Helmuth
, Reginald Smith
, Bryan Shank
, Jessica Winkler
, Victoria Alonso
, Elisa Lomnitz Climent
, Louis D'Esposito
, Kevin Feige
, Sarah Halley Finn
, Matt Fraction
, Andrew Guest
, Jonathan Igla
, Jennifer Kaytin Robinson
, Leeann Stonebreaker
, Rhys Thomas
, Trinh Tran
, Trevor Waterson
, Brad Winderbaum
, Heather Quinn
, Tanner Bean
, Katrina Mathewson
|
Dövüş Koreografı
|
Adam Lytle
|
Birim Reklamcısı
|
John M. Pisani
|
Tekno Vinç Operatörü
|
Sean Howell
, Evan Nelson
|
Şive Koçu
|
Courtney Young
|
Ulaşım Şefi
|
Charles Pickard
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Cathal Power
, Eric Webster
|
Kostüm Tasarımı
|
Michael Crow
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
LuAndra Whitehurst
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Jules Holdren
|
Baş Kostümcü
|
Alex Dawson
|
Yapım Sorumlusu
|
Christie Kwan
|
Genel
|
Rick Newsome
, Timothy Burgard
, Shanna Worsham
, Dianne Chadwick
, Todd Harris
, Tina Charad
, Remi Tournois
, Kyle Spicer
, Melissa Porter
, Micky Froehlich
, Skylar Howell
, Craig Bauer
, John C. Hoffler Jr.
, Sebastian Vega
, Max Junquera
, Shawn Knight
, Nicki Harris
, Andrew Huggins
, Carlos Park
, Jake Stutesman
, Ezra Greenbride
, Joseph Roark
, Matthew McDonnell
, Alex Rodriguez
, Joseph Love
, Scott Dwyer
, David Boucher
, Joel Studer
, Renae Moneymaker
, Nichola Lafferty
, Donny Eidson
, Allison Gainza
, Chris Jensen
, William Salsberg
, Brett Reeser
, Martin J. Gibbons
, Kevin Bowers
, Riley Flanagan
, Megan Morrison
, Travis Flynn
, Lily Henry
, Monica Escalante
, Elton James
, Kent Baker
, Dale Fowler
, Samantha Miller
, Becca Hooper
, Sallen Disilva
, Anna Buttermore
, Corey Knef
, Ashley Renee Saunders
, Brooke Guido
, Daniella LaGraff
, Marek Stout
, Lisa Kurk
, Brianna DaSilveira
, Sybil Kim
, Jeremy Tan
, Richard Smith
, Kaitlyn Ali
, Katie Starke
, Zachary Bradford
, Hannah Shlapak
, Courtney Baker
, Andy Goss
, Graham Lawyer
, Carly Maurer
, Rimma Kalyakina
, Tracy Lam
, Roderick Flucas
, Kelsey Schneider
, Kieran Gillooly
, Lara Wootton
, Tyler White
, Beth Rasinksi
, Yul Brynner Banks
, Amanda Lam
, Jay Bell
, Jamal DZ Mullen
, Christopher Flippo
, Shatika Rudolph
, Diana P. Mejia
, Anna Luna
, Gillian Skipper
, Maddie Hogonnet
, Audra Rogers
, Sasitorn Chitranukroh
, Kelsey Novak
, Nattakarn Kullamart
, Armando Tomas Mulato
, Ashley Cook
, Dan Dirks
, Alexei Krassovsky
, John Quartuccio
, Armaan Najhawan
, Clint Fumanti
, Scott Schreiber
, Anita LaGraff
, Rosie Reeves
, Aaron Barnet
, Matt DiGennaro
, Trey McPhaul
, Sonia Y. Dawson
, Chelsea Body
, Brett Voss
, Paul McGrath
, Douglas Parker
, Jack Heeren
, Raven Davenport
, Kevin Schultz
, Davi Aquino
, Sandra Fox
, Jenna Dalla Riva
, Goro Koyama
, Doc Kane
, Sarah Stauffer
, Ellen Morton
, Molly Coffee
, Gabriel Beristain
, David A. Makin
, Jared Losano
, Devin Regan
, Caitlin Dechelle
, Dan B. Norris
, Richard King
, Michaela McAllister
, Crystal Hooks
, Jacob Hugghins
, Richard Burden
, Marilyn Giacomazzi
, John Nania
, Lee Chesley
, Paul Jennings
, Heidi Moneymaker
, Tim Fitzgerald
, Brad Baruh
, Terel Gibson
, Tim Roche
, Rosanne Tan
, Roderic Duff
, Tanner Bean
|