8.4

61 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.2 (148.702 OY)

KONUSU
32 yaşındaki Lorelai (Lauren Graham) ve 16 yaşındaki kızı Rory (Alexis Bledel), Stars Hollow adlı hayali bir kasabada yaşıyorlar. Lorelai, Rory’ye hamile kalıp da kızını yalnız büyütme kararı aldığında, kızının bugünkü yaşındaydı; yani sadece 16. Bu karar, aristokrat ailesinde deprem etkisi yaratmış ... Devamı
32 yaşındaki Lorelai (Lauren Graham) ve 16 yaşındaki kızı Rory (Alexis Bledel), Stars Hollow adlı hayali bir kasabada yaşıyorlar. Lorelai, Rory’ye hamile kalıp da kızını yalnız büyütme kararı aldığında, kızının bugünkü yaşındaydı; yani sadece 16. Bu karar, aristokrat ailesinde deprem etkisi yaratmıştı. Lorelai, yıllarca tek başına ayakta kalmayı başardı. Kızı Rory’nin ünlü Chilton okuluna kabul edilmesiyle, belki de ilk kez çaresiz kaldı ve yüklü okul parasını temin etmek için ailesinin kapısını çaldı.

Lorelai, geçmişinde yaptığı hataları kızının da tekrarlamaması için elinden geleni yapıyor. Aralarında çok güçlü bir ilişki var. Onlar çok iyi iki arkadaş ve birbirlerine çok benziyorlar.

Stars Hallow’un "sakinleri" için söylenebilecek tek söz, hepsinin "seçmece" insanlar olduğu. Bu hayali kasabada oturan herkesin bir hikayesi var.
Lauren Graham

Lorelai Gi...

Alexis Bledel

Rory Gilmore

Melissa McCarthy

Sookie St....

Keiko Agena

Lane Kim

Yanic Truesdale

Michel Gerard

Kelly Bishop

Emily Gilmore

Edward Herrmann

Richard Gi...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
S

@serendipity

13 yıl önce

8.5 / 10

Ozellikle son sezonlarinin bazi bolumlerinde "ee ama" dedirten sacmalar olsa da insanin icini isitan, mutluluk veren oyle hayaller dunyasina goturen bir dizi.

Bu mutluluga golde dusurdugu icin annesi gibi Rory keske buyumeseydi; hep oyle akilli, zeki, ufak kiz kalsaydi demekten alamiyor insan kendini.

Izlenmeli, izlenmeli! Hatta Rory'nin okudugu/bahsettigi kitaplar, filmler vs. not edilip ciddiye alinmali :)

@ustunkoru

15 yıl önce

7.1 / 10

bu kadar uzuun cümleleri, bu kadar hızlı söyleyerek insanlarla iletişim kurabileceğini düşünen bir başkası görülmemiştir sanırım.. kendi kendine konuşur gibi bu anne ve bu kız ;)

@silencio

15 yıl önce

8.4 / 10

Kusursuz..Anne-kızın iletişimine çok özendiriyor insanı. Dizi bittiğinde de sanki bir boşluktaymış hissi kaplıyor, o hayali kasabaya gidesiniz geliyor.
SPOILER

Gilmore Girls dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Gilmore Girls dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Gilmore Girls dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL