8.4

465 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.4 (492.056 OY)

KONUSU

27 yaşındaki Manhattan’lı mimar Ted, arkadaş grubuyla kendine küçük bir dünya yaratmış bir genç. Grupları dört kişiden oluşuyor: En iyi arkadaşı, hukuk öğrencisi Marshall (Jason Segel), dokuz yıldır birlikte olduğu anaokulu öğretmeni sevgilisi Lily (Alyson Hannigan) ve kendine özgü fikirleri olan, takım elbise giymekten şaşmayan, kızlarla tanışmak için sağlam bir yöntem geliştirmiş Barney Stenson (Neil Patrick Harris). Onun kalıcı ilişki kurmak gibi kaygıları yok. Tersine, renkten renge koşuyor. Günler böylece akıp giderken, Marshall, anaokulu öğretmeni Lily ile evlenmeye karar verdiğini açıklayınca Ted (Josh Radnor) paniğe kapılıyor. Romantik Ted’in bekâr kalmaya hiç niyeti yok ve eğer gerçek aşkı bulmaya niyeti varsa, onun da harekete geçmesi gerek.   Tersten anlatılan bir aşk hikayesi...

Ted Mosby

Marshall Eri...

Robin Scherb...

Barney Stinson

Lily Aldrin

Tracy McConnell

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (74)

@dead-blue yazdı...

Sal, 13 Şub 2018, 18:22 (3 ay önce)

9 / 10

Güzel dizi.Diziye yakışmayan bir final.Az önce 4.kez bitirdim.Finali her ne kadar beğenmesemde sanırım hayatın bazen istediğimiz şekilde ilerlemeyeceğini her ne kadar üzücü olsada bazı şeylerin hiç değişmeyeceğini ve bunun için elimizden bir şey gelemeyeceğini anlatmışlar.En azından ben böyle anladım.

@philocine yazdı...

Per, 22 Haz 2017, 00:11 (11 ay önce)

8.6 / 10

ilk 5 sezonu izleyip bırakmıştım yıllar önce. on gün önce baştan başlayıp bitirdim. genel düşüncem, ilk 6 sezon çok iyi. 7 kötü, 8 biraz toparlamış, 9 rezalet. her şeye rağmen, sadece barney stinson karakteri için bile güzel hatırlanacak bir dizi.

@hazychampagne yazdı...

Cmt, 06 Eyl 2014, 02:55 (4 yıl önce)

Dizinin ilk 3-4 sezonunu ilgiyle izlememe rağmen, bölümler ilerledikçe hikayenin vaat ettiğinin aksine beni güldürmeyi başaramaması, absürd ve fantastik öğelerle gerçeklikten iyiden iyiye uzaklaşması ile beni kendinden son derece soğutmuş ancak başladığım şeyi bitireyim inadıyla bayağı bir direnip en sonunda seyretmeyi bırakmıştım. Bugün itibariyle eleştirilen final bölümünü izledim ve diyebilirim ki; ilk bir kaç sezonu seyredip direkt final bölümünü izlerseniz, en azından 9 yılını bu "Friends esintisi" diziye vermiş insanların hayal kırıklığını yaşamaz, "hmmms ok" der ve hayatınıza devam edersiniz.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

How I Met Your Mother dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

How I Met Your Mother dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

How I Met Your Mother dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER