8.4

586 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.3 (599.716 OY)

KONUSU
27 yaşındaki Manhattanlı mimar Ted, arkadaş grubuyla kendine küçük bir dünya yaratmış bir genç. Grupları dört kişiden oluşuyor: En iyi arkadaşı, hukuk öğrencisi Marshall (Jason Segel), dokuz yıldır birlikte olduğu anaokulu öğretmeni sevgilisi Lily (Alyson Hannigan) ve kendine özgü fikirleri olan, ta ... Devamı
27 yaşındaki Manhattanlı mimar Ted, arkadaş grubuyla kendine küçük bir dünya yaratmış bir genç. Grupları dört kişiden oluşuyor: En iyi arkadaşı, hukuk öğrencisi Marshall (Jason Segel), dokuz yıldır birlikte olduğu anaokulu öğretmeni sevgilisi Lily (Alyson Hannigan) ve kendine özgü fikirleri olan, takım elbise giymekten şaşmayan, kızlarla tanışmak için sağlam bir yöntem geliştirmiş Barney Stenson (Neil Patrick Harris). Onun kalıcı ilişki kurmak gibi kaygıları yok. Tersine, renkten renge koşuyor. Günler böylece akıp giderken, Marshall, anaokulu öğretmeni Lily ile evlenmeye karar verdiğini açıklayınca Ted (Josh Radnor) paniğe kapılıyor. Romantik Tedin bekar kalmaya hiç niyeti yok ve eğer gerçek aşkı bulmaya niyeti varsa, onun da harekete geçmesi gerek.

Tersten anlatılan bir aşk hikayesi...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@sadecevrim

1 ay önce

10 / 10

Legend- wait for it
Legendery!

@tambenlik

1 yıl önce

9. sezonu tamamen iptal edilmesi gereken dizi.

bütün sezon boyunca düğünden saatler öncesini izlettirip sonra barney ve robin’i küt diye ayırmaları inanılmaz keyif bozucu oldu.
bebeği uyutma masalları, zamanda yolculuk gibi gerçek olmayan hikayeler çok sıkıcıydı.
9. sezonun sonlarında bize bütün diziyi izleten arkadaşlıkların birden bire kopma noktasına gelmesi hayal kırıklığı yarattı.
robin’in dünyada başka erkek kalmamış gibi sürekli ted ve barney arasında gidip gelmesi, karakterlerin duygu durumlarının hep aniden değişmesi, kimsenin ne hissettiğinden emin olamaması da cabası. tüm bu duygu karmaşasına rağmen barney ve robin’in birbirini sevdiklerine inandırmışlardı ki bu iki karakterin hayata bakışları ve gelecekten beklentileri oldukça uyumluydu. böyle bir çifti ayırıp robin’le ted’in arasını yaparak ted karakterini harcadılar. ve biz ilk sezondan beri "the one" diye sayıklayan ted’in, "en
... Devamı
9. sezonu tamamen iptal edilmesi gereken dizi.

bütün sezon boyunca düğünden saatler öncesini izlettirip sonra barney ve robin’i küt diye ayırmaları inanılmaz keyif bozucu oldu.
bebeği uyutma masalları, zamanda yolculuk gibi gerçek olmayan hikayeler çok sıkıcıydı.
9. sezonun sonlarında bize bütün diziyi izleten arkadaşlıkların birden bire kopma noktasına gelmesi hayal kırıklığı yarattı.
robin’in dünyada başka erkek kalmamış gibi sürekli ted ve barney arasında gidip gelmesi, karakterlerin duygu durumlarının hep aniden değişmesi, kimsenin ne hissettiğinden emin olamaması da cabası. tüm bu duygu karmaşasına rağmen barney ve robin’in birbirini sevdiklerine inandırmışlardı ki bu iki karakterin hayata bakışları ve gelecekten beklentileri oldukça uyumluydu. böyle bir çifti ayırıp robin’le ted’in arasını yaparak ted karakterini harcadılar. ve biz ilk sezondan beri "the one" diye sayıklayan ted’in, "en yakın arkadaşının kız arkadaşıyla evlenen en yakın arkadaşının eski karısına" yıllarca, kendisinden iki çocuk sahibi olduğu ölmüş karısı hayattayken bile duygular beslemiş biri olduğunu öğrendik. süper final gerçekten.

@hippolyte

2 yıl önce

4.4 / 10

HIMYM ı ilk kez izlediğimde zevk ile özlemiştim ama friends ı izledikten sonra geri dönüp izlediğimde aynı tadı alamadım. Yine de Barney’i hayatlarımiza katan diziye saygımız sonsuz.

@haoff

2 yıl önce

8.5 / 10

Barney Stinson için 1000 kere daha izlenir.

@dead_blue

3 yıl önce

9 / 10

Güzel dizi.Diziye yakışmayan bir final.Az önce 4.kez bitirdim.Finali her ne kadar beğenmesemde sanırım hayatın bazen istediğimiz şekilde ilerlemeyeceğini her ne kadar üzücü olsada bazı şeylerin hiç değişmeyeceğini ve bunun için elimizden bir şey gelemeyeceğini anlatmışlar.En azından ben böyle anladım.

@philocine

3 yıl önce

8.6 / 10

ilk 5 sezonu izleyip bırakmıştım yıllar önce. on gün önce baştan başlayıp bitirdim.

genel düşüncem, ilk 6 sezon çok iyi. 7 kötü, 8 biraz toparlamış, 9 rezalet.

her şeye rağmen, sadece barney stinson karakteri için bile güzel hatırlanacak bir dizi.
H

@hazychampagne

6 yıl önce

Dizinin ilk 3-4 sezonunu ilgiyle izlememe rağmen, bölümler ilerledikçe hikayenin vaat ettiğinin aksine beni güldürmeyi başaramaması, absürd ve fantastik öğelerle gerçeklikten iyiden iyiye uzaklaşması ile beni kendinden son derece soğutmuş ancak başladığım şeyi bitireyim inadıyla bayağı bir direnip en sonunda seyretmeyi bırakmıştım. Bugün itibariyle eleştirilen final bölümünü izledim ve diyebilirim ki; ilk bir kaç sezonu seyredip direkt final bölümünü izlerseniz, en azından 9 yılını bu "Friends esintisi" diziye vermiş insanların hayal kırıklığını yaşamaz, "hmmms ok" der ve hayatınıza devam edersiniz.

@tnetennba

6 yıl önce

http://www.youtube.com/watch?v=bjob9-fiOgM&feature=youtu.be

Alternatif son yayınlanmış. Bu sonu tercih ediyorum. Eğer yayınlanmasaydı diziyi kötü hatırlayacaktım ama bu bi nebze affettirebilmiş kendisini.

@utumyo

6 ay önce

ne yazık ki şu an video açılmıyor. İnanılmaz merak ettim :(

@lahanabebis

7 yıl önce

10 / 10

Ben bu diziye 100 puan veriyorum çünkü bana her zaman üniversiteye başladığım o yılları hatırlatacak. Hepimiz bence izleyip kendimizden bir şeyler bulduk bu dizide, bazen hüzünlendik, bazen de güldük. O yüzden puanlamak bile içimden gelmiyordu aslında çünkü biyolojik bir bağ kurmuşum. Bizim yaşımız sürekli karşılaştırıldığı o diğer diziyi tutmuyor belki ama bu da bizim jenarasyonun dostluk dizisiydi işte. Bitmesi bir burukluk yaşattı ve sanırım onlarla birlikte biz de yaşlandık.

@airking

7 yıl önce

9.5 / 10

Tam bir hayal kırıklığı....

@ordaoldugunubil

7 yıl önce

Finalin kalitesizliği der susarım. 9 sezonuma yazık :(
B

@babanneminkaoti

7 yıl önce

9.7 / 10

finalde ne olacağını çocuklar-ted arasındaki diyaloglarda 1. sezonda söylemişlerdi deyip izleyicisini salak yerine koyan dizi.

lily-marshall-barney üçlüsünü hepten sevdirip robin-ted-çocuklar'a ifrit ettirip bıraktılar.

@zeynep_esses

7 yıl önce

uzun soluklu dizilerin bu final bölümü neden tam bir hayal kırıklığı olur tam bir sürüpskoljisi...olmadı :(

Ted, bas çalan kızı istasyonda sarı şemsiyesinin altında gördüğü anda dizinin bitmesi gerekiyordu.Dizinin final sekansı tam o andı.Saçmasapan girizgahlar ve kafada kalan doru işaretleriyle bitmiş bi final dokuz yıllık serüvenin eşik noktası oldu,maalesef.

herşeye rağmen dokuz yıllık harika hayata bizi misafir eden başucu ilaç gibi dizilerimizden biri oldu

@miss_pace

7 yıl önce

9 / 10

evet final kötüydü yinede yüzümde tebessümle izledim ve vedalaştım bu karakterlerle. dile kolay birlikte kaç yılımız geçti :) son dönemlerde dizinin düşüşe geçtiğini kabul etmeyen yoktur sanırım. fakat karakterler o kadar güzeldi ve bendeki yerleri o kadar ayrı ki fazla kızamamdım bu finale.

son sahneyi çekeceklerine o sarı şemsiyenin altında bitmeliydi herşey.

herşeye rağmen sizi izlemek zevkti çocuklar :)

@krea

7 yıl önce

8 / 10

Harika dizi, berbat final
SPOILER

How I Met Your Mother dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

How I Met Your Mother dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

How I Met Your Mother dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL