7.2

17 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.4 (32.512 OY)

KONUSU
80’li yillarin ortasinda mormon salt lake city’de yasayan iki punk’in kendileriyle, aileleriyle, sehirleriyle mucadelesini konu alan eglenceli bir film. baslarda aile ve cevre degerleriyle kafa bulan ’asi’ kahramanimiz, meydana gelen bazi olaylar sonucu kendini de sorgulamaya baslar ve olaylar gelis ... Devamı
80’li yillarin ortasinda mormon salt lake city’de yasayan iki punk’in kendileriyle, aileleriyle, sehirleriyle mucadelesini konu alan eglenceli bir film. baslarda aile ve cevre degerleriyle kafa bulan ’asi’ kahramanimiz, meydana gelen bazi olaylar sonucu kendini de sorgulamaya baslar ve olaylar gelisir. mizah dozu iyi ayarlanmis, zeki ve sevimli bir teenager filmi. basrolde screamden hatirlayabilecegimiz matthew lillard var.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

1 hafta önce

3 / 10

Bi ara filmin ortasında gidip bi ağrı kesici kullanma ihtiyacı hissettim. Filmdeki konuşmalar ve filmin akışı resmen insanda baş ağrısı yapıyor. Matthew'in sesindenmidir nedir o kısımda pek emin değilim. Film, ergenlik döneminde herşeye başkaldırıyı prensip haline getirmiş birkaç kişinin, punk akımıyla birlikte boş boş zamanlarını öldürerek neler yaptığını işlemeye çalışıyor. Tabi kaçınılmaz olarak uyuşturucuya da dahil olmalarıyla birlikte film, bilindik bir sona evriliyor. Tek fark, arkadaşının ölümünden kendine ders çıkararak değişim gösteren Stevo nun sonu olmuş denilebilir.
SPOILER

SLC Punk! filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SLC Punk! filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

SLC Punk! filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL