Başkaldırış

(2003)

The Hunted

Film 1 Saat 34 Dk. Aksiyon, Polisiye ABD 12 Eylül 2003

6

25 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (45.930 OY)

KONUSU
Aaron Hallam, 1999’da Kosova’da yaşanan en kanlı katliamlardan birinde, bu kasapça katliamı emreden komutanı yok etmekle görevlendirilir ve görevinin üstesinden başarıyla gelir. Bu sayede gümüş yıldız madalyasıyla onurlandırılsa da; orada yaşadıkları ve gördüklerinden gurur duymak bir yana, yaşadığı ... Devamı
Aaron Hallam, 1999’da Kosova’da yaşanan en kanlı katliamlardan birinde, bu kasapça katliamı emreden komutanı yok etmekle görevlendirilir ve görevinin üstesinden başarıyla gelir. Bu sayede gümüş yıldız madalyasıyla onurlandırılsa da; orada yaşadıkları ve gördüklerinden gurur duymak bir yana, yaşadığı dehşet onu uykularında bile rahat bırakmaz. Yıllar geçer, Kosova’da yaşananlar unutulur. Kendisini artık doğaya adayan askeri eğitimci Teğmen Bonham, kendisinden yüzlerce kilometre ötede vahşice işlenen cinayetler için yardıma çağrılır. Bonham ilk incelemelerden sonra, birer vahşi hayvan gibi öldürülen avcıların katilinin ancak kendi yetiştirdiği biri olabileceğini anlar. Ormanda teğmen tarafından ele geçirilen Aaron, özel kuvvetlerin peşinde olduğunu anladığında yine korkunç cinayetler işleyerek kaçar ve kimin av, kimin avcı olduğu anlaşılmayan bir kovalamaca başlar.
Tommy Lee Jones

L.T. Bonham

Benicio del Toro

Aaron Hallam

Connie Nielsen

Abby Durrell

Leslie Stefanson

Irene Kravitz

John Finn

Ted Chenoweth

Mark Pellegrino

Dale Hewitt

Ron Canada

Harry Van ...

José Zúñiga

Bobby Moret

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@vfv

9 yıl önce

puanlarına bakmayın.izleyin
T

@turan_sert

11 yıl önce

9 / 10

iyi çeviri iyi seslendirme iyi altyazı herneyse işte filmi ziyan etmemiş bir kopyayı izleyin. Adam kesinlikle post travmatik stres bozukluğu yaşamıyor. başta cinayet falan da işlemiyor. örneğin ilk sivil hedefleriile ilgili gazete başlığına ve geyik avına giden birinin yanında taşıyacağı silahla ilgili yorumu kaçırmayın. tabi tercümana yada ses sanatçısına kurban gitmezse. basit ama yaşanmış gerçeklerle dolu bir film maalesef. ve sonunda artık peşindekileri öldürmeye başlayınca ve ipin ucunun kaçırınca, onu ortaya çıkaran adam bundan sorumluluk duyuyor ve devreye giriyor. Bu film show tv de yayınlandı veolumlu tepkiler aldı.
SPOILER

Başkaldırış filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Başkaldırış filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Başkaldırış filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL