6.1

39 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.8 (73.992 OY)

KONUSU
Yüz yıl önce Antonio Bay adlı ufak bir sahil kasabasının ilk sakinleri, bölgede bastıran sis nedeniyle zor durumdaki gemileri, sahte ışıklarla kayalıklara çekip, batan gemilerin kargolarını yağmalamaktaydılar. Bu sırada batırılan Elizabeth Dane adlı geminin kargosundaki altınlar da kasabanın inşasın ... Devamı
Yüz yıl önce Antonio Bay adlı ufak bir sahil kasabasının ilk sakinleri, bölgede bastıran sis nedeniyle zor durumdaki gemileri, sahte ışıklarla kayalıklara çekip, batan gemilerin kargolarını yağmalamaktaydılar. Bu sırada batırılan Elizabeth Dane adlı geminin kargosundaki altınlar da kasabanın inşasında kullanılmıştı.

Ancak şimdi kasabanın kuruluşunun yüzüncü yıldönümünde, geminin mürettebatının hayaletleri, bastıran sisle beraber intikamlarını ve kendilerinden çalınan altınlarını almak için kasabaya dönmüşlerdi. Antonio Bay’in yeni sakinleri için dehşet dolu bir gece başlamak üzereydi.
Adrienne Barbeau

Stevie Wayne

Jamie Lee Curtis

Elizabeth ...

Hal Holbrook

Father Malone

Janet Leigh

Kathy Will...

John Houseman

Mr. Machen

Tom Atkins

Nick Castle

James Canning

Dick Baxter

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ekopyen

3 yıl önce

5.9 / 10

Fun fact: Farklı bir kurguya sahip ama yine ölümcül bir sis elementi etrafında inşa edilmiş Stephen King’in "The Mist" hikayesi de bu film ile aynı senede yayınlandı. Hatta Stephen King hikayenin ismini başta "The Fog" koyacakken film ile karışmasın diye "The Mist" olarak değiştirdi. Frank Darabont’un 2007’de bu hikayeyi beyazperdeye taşıdığını da ekleyelim.
SPOILER

Sis filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sis filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sis filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL