Havada Aşk Var

(2005)

Love Is in the Air a.k.a Ma vie en l'air

Film 1 Saat 43 Dk. Komedi, Romantik Fransa 14 Temmuz 2006

6.9

34 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.8 (2.355 OY)

KONUSU
Otuzlu yaşlarında bir pilot eğitmeni olan Yann Karbec (Vincent Elbaz), pilotları simülasyon programları ile teste tabi tutup onları uçmaya hazırlamaktadır. Fakat Yann için önemli bir sorun vardır; o da uçmaktan korkmak. Bu korkusu ona, zamanında sevdiği kadın ile dünyanın öbür ucuna gitmesine engel ... Devamı
Otuzlu yaşlarında bir pilot eğitmeni olan Yann Karbec (Vincent Elbaz), pilotları simülasyon programları ile teste tabi tutup onları uçmaya hazırlamaktadır. Fakat Yann için önemli bir sorun vardır; o da uçmaktan korkmak. Bu korkusu ona, zamanında sevdiği kadın ile dünyanın öbür ucuna gitmesine engel olmuştur. Şimdi ise işi ve aşk hayatı arasında vereceği kararlar onu olgunlaştıracaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@senadir

9 yıl önce

7.1 / 10

Film böyle sürekli bir süprizle dolu. Hiç sıkılmadan izliyorsunuz. (Bu arada Marion Cotillard'a sarışınlık hiç yakışmıyor. O hep esmer olmalı.Inceptiondaki çizgisini hiç bozmamalı. )Lakin filmin sonu biraz daha mı iyi olabilirdi acaba. Sonu böyle ya ben bunu bitiremiyorum kestirip atayım şurada gibi olmuş. Marion dan daha çok uçak uçuramayan amcayı gördük. Aşk havada evet.

@enik_kral

10 yıl önce

2005 yapımı ''ma vie en l'air'' isimli film gibi 2013 yapımı ''amour & turbulences'' de havada aşk var ismi ile seyirciye sunulmuş.

kafası karışanlar ve karışabilecek olanlar için bir uyarı !...

@enik_kral

10 yıl önce

sevdiği için kuruntularından kurtulamayan, kendinden ödün vermeyen ve her seferinde elinden kayıp gidişine seyirci kalan adamımız cotillard ile karşılaşınca işler iyice bir güzelleşiyor...

içinde güzeller güzeli marion cotillard'da var, daha ne istiyorsunuz romantik güzel film izleyin işte!....
SPOILER

Havada Aşk Var filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Havada Aşk Var filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Havada Aşk Var filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL