6.5

36 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.7 (53.958 OY)

KONUSU
Polis memuru Yuen ortağını kanlı bir saldırıda kaybeder ve onun intikamını almak için yemin eder. Kanunlarla birşeyin çözülmediğini gören Yuen intikamını almak için kendisi gibi düşünen Tony ile bir ekip olur. Silah kaçakçılığı yapan ve ortağını öldüren gangsterlerden intikam almak için büyük bir ak ... Devamı
Polis memuru Yuen ortağını kanlı bir saldırıda kaybeder ve onun intikamını almak için yemin eder. Kanunlarla birşeyin çözülmediğini gören Yuen intikamını almak için kendisi gibi düşünen Tony ile bir ekip olur. Silah kaçakçılığı yapan ve ortağını öldüren gangsterlerden intikam almak için büyük bir aksiyon-macera başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@monco

2 ay önce

8 / 10

Şimdi bu filme düşük puan veren primatların mantıken John Wick vb filmlere de düşük puan vermesi lazım ama vermezler çünkü o yeni bir film. Mantık bu kadar. Güncel olmayan çogu filme bugünün sinema mantığıyla bakıp ona göre puan veren garip bir kitle var. He işte beyniniz filmin kült, öncü olması, hatta görece basit kaçan sahnelerini düzgün bir muhakeme ile değerlendirecek düzeyde olmadığı için hiç eski filmleri izleyip sıkılmayın siz. Puanlamayın da başka ihsan istemez.

@tiamath

4 yıl önce

6.5 / 10

Silah kaçakçısı olan bir mafya grubunun peşinde olan sert polis Chow Yun Fat, aksiyonu bitmek bilmeyen bir film sunmaktadır. Neredeyse beş dakika mola verilmiyor diyebilirim. Sürekli birşeyler patlıyor, sürekli ağır çekim atlamalar oluyor daha niceleri. Çerezlik bir aksiyon filmi. Aynı zamanda gereksiz jazz müzik dayatmasından, Jazz'a da doyuyorsunuz. Polis iyi ki saksafon çalmasını da biliyor. Tamam anladık :)

@kaede

11 yıl önce

Filme başlamadan önce 2 saatin üstünde aksiyon filmi mi olurmuş dedim. Nedeni filmin çoğu sahnesinde kullanılan slow-motion görüntüler sanırım:D Max payne adlı oyuna gerek bullet-time gerekse ses effektleri olarak öncülük ettiği çok aşikar. Uçma sahneleri ve dökülen mermiler o kadar bol ki. Az sayıdaki başarılı aksiyon filmlerinden

@okgokg

12 yıl önce

8 / 10

Filmin aksiyon dozu o kadar fazla ki bir süre sonra filmdeki her şey çok normal gelmeye başlıyor size. Sanki John Woo filmi 'bir şeyler patlatmak' için yapmış ama şunu belirtebilirim ki güzel esprileri ve senaryosu ile çok iyi bir aksiyon filmiydi. Hong Kong'un Cüneyt Arkın'ları diyebiliriz başroller için. Aksiyon filmi izlemek isteyenler için güzel bir seyirlik.
B

@batanga

14 yıl önce

john woo denince akla gelen ilk filmdir. aksiyonun dibine vuran, bol kanlı çatışma sahneleri oldukça gerçekçidir. harcanan mühimmat ölen insan sayısı gibi etkenlere bakarsanız bir filmden çok fps yi andırır. tarantino nun her fırsatta hayran olduğunu belirttiği john woo ile tanışmamı bu filme borçluyum. katıksız aksiyon severler için kaçırlmaması gereken bir baş yapıt.
SPOILER

Hard Boiled filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hard Boiled filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hard Boiled filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL