7.3

18 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (18.185 OY)

KONUSU
"Ben doğanın bir hatasıyım, deli bir hayvanım "Yaptıklarımı cinsel bir tatmin için değil, daha çok huzur bulabilmek için yaptım" Bu sözlerin sahibi Andrei Romanovich Chikatilo; Rusya’nın tek seri katili. 1978-1990 yılları arasında 53 cinayet işlemiş olan Chikatilo’nun bu süreçte nasıl yakalanmadığın ... Devamı
"Ben doğanın bir hatasıyım, deli bir hayvanım "Yaptıklarımı cinsel bir tatmin için değil, daha çok huzur bulabilmek için yaptım" Bu sözlerin sahibi Andrei Romanovich Chikatilo; Rusya’nın tek seri katili. 1978-1990 yılları arasında 53 cinayet işlemiş olan Chikatilo’nun bu süreçte nasıl yakalanmadığını ve Rusya’nın komünist düzende "seri katil" anlayışını konu alan bir yapım.
Stephen Rea

Lt. Viktor...

Donald Sutherland

Col. Mikha...

Max von Sydow

Dr. Alexan...

Jeffrey DeMunn

Andrei Chi...

Joss Ackland

Bondarchuk

John Wood

Gorbunov

Imelda Staunton

Mrs. Burakov

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
S

@sikinti_var

4 yıl önce

8 / 10

seri katil çikatilo'nun geçmişi ile ilgili bilgiler verilseymiş iyi olurdu. ama dönemin sovyetler birliğini az biraz yansıtması bile benim açımdan filmi izlenebilir kılıyor.

@gundula

9 yıl önce

Rusya'nın Dünyaca bilinen tek seri katili... Çoğunluğu çocuklar ve kadınlardan oluşan 53 kişiyi öldüren katili o dönemin yoksunluklarına rağmen 10 senesini feda ederek bulan dedettifin öyküsü... Azmin öyküsü...

@jacque

12 yıl önce

Chikatilo gerçekte oldukça vahşi cinayetler işleyen en hasta seri katillerden biridir ama filmde bunu gösterememişler, neden böyle olduğu, geçmişi üzerinde hiç durulmamış. Cinayetleri görmüyoruz zaten. Böyle bi adamdan çok daha etkileyici bir film yapılabilirdi. imdb puanına aldanarak izledim ama 7.7'lik bir film değil.
SPOILER

Yurttaş X filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yurttaş X filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yurttaş X filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL