6.5

24 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.8 (138.600 OY)

Süre

1 Saat 37 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Fırlama Kızlar"da Beverly Hills'de yaşayan güzel ve de çok popüler 16 yaşındaki bir liseli kız olan Cher'in (Alicia Silverstone) öyküsü anlatılmakta. Erkeklerle çıkmak ve modayı takip etmek onun en önem verdiği şeylerdir. Film boyunca bu zıpır kız hem kendisine layık bir erkek arıyor, hem okula yeni gelen bir kızın paspal giyim tarzını değiştirmeye çalışıyor hem de iki hocasının arasını yapmaya çalışıyor. Çünkü düzeltilmesi gereken notlar vardır ve bunun en kolay yolunun da böyle olduğunu düşünüyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@philocine yazdı...

Sal, 10 Kas 2015, 02:20 (2 yıl önce)

5 / 10

baya kötü

@illegal-1 yazdı...

Cum, 22 Mar 2013, 18:18 (5 yıl önce)

6 / 10

Ölmeden önce göreniz gereken 1001 film listesinde yer alıyor diye izlemiştim. Vasat bir amerikan gençliği filmi. Tam bir izle unut filmi, sıkılmadan izleniyor. Alicia Silverstone da gerçekten hoşmuş o zamanlar.

@behtul yazdı...

Çar, 21 Kas 2012, 04:12 (6 yıl önce)

4 / 10

az önce cnbc-e'de denk geldim. filmde Jeremy Sisto, Paul Rudd, Brittany Murphy gibi isimlerin olmasına rağmen sanırım hepsinin çömezlik zamanına denk geldiği için böyle bir çalışma içerisinde bulunmuşlar. Ayrıca film tamamiyle Jane Austen'ın Emma kitabının bir sürümü fakat rezil rüsva etmişler eseri. Jeremy Sisto'nun oynadığı karakterle Emma kitabındaki karakterin isimleri bile aynı yanılmıyorsam. Her neyse, şimdinin iyi oyuncularının gençlik hallerini görmek için çekilebilir, onun dışında epey kötü bir film.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Fırlama Kızlar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Fırlama Kızlar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Fırlama Kızlar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI