5.4

92 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (105.139 OY)

KONUSU
Kendi çıkarları için kullanılmak üzere onların silaha dönüştürülmesini isteyen bu kişilerden tamamen kurtulmak için güçlerini birleştirmeleri gerekiyordur. Bu amaçla da insanların düşüncelerini istediği gibi kontrol eden Alyssa English’e ulaşmaları ve birlikte savaşmaları gerekmektedir.

Hep Seni
... Devamı
Kendi çıkarları için kullanılmak üzere onların silaha dönüştürülmesini isteyen bu kişilerden tamamen kurtulmak için güçlerini birleştirmeleri gerekiyordur. Bu amaçla da insanların düşüncelerini istediği gibi kontrol eden Alyssa English’e ulaşmaları ve birlikte savaşmaları gerekmektedir.

Hep Seni Aradım , Şanslı Slevin gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış olan Paul McGuian, en son filmi Push’la bilim kurgu ve aksiyon türleriyle izleyiciyi maceraya davet ediyor.
Chris Evans

Nick Gant

Dakota Fanning

Cassie Holmes

Camilla Belle

Alyssa Eng...

Djimon Hounsou

Agent Henr...

Maggie Siff

Teresa Stowe

Joel Gretsch

Nick's Father

Neil Jackson

Victor Bud...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rohrshack

2 yıl önce

7.7 / 10

Çeşitli psişik güçleri olan bir grup etrafında geçen bu film, çoğu Marvel filminden kat kat iyi (karşılaştırma nedenim Marvel'ın da özel güçleri olan insanları konu alması). Kadro ve oyunculuklar çok iyi,en çok da Dakota Fanning. Görsellik muhteşem, senaryoda bir takım sıkıntılar olsa da genel anlamıyla iyiydi. Kullanılan müzikler de filmle uyumluydu, tavsiye ederim.

@guwhen

7 yıl önce

Keşke izlemeseydim...Keşke...

@kiyoik

7 yıl önce

10 / 10

filmi kaç kere izledim hatırlamıyorum.çok beğenerek izledim.bilimkurgu olarak geçse de , işlenen konu gerçektir. özellikle Nazi Almanya'sının bu işlerle uğraştığı kesin kanıtlanmıştır. halen abd, rusya başta olmak üzere bir çok ülke bu yetenekleri kullanmaktadır. bir de gerçekçi gözle izleyin derim.

@vfv

8 yıl önce

Dakota Fannig bu yaşında bana göre sinemanın en iyi oyuncularıhndan biri olduğunu gösteriyor. Muhteşem bir yetenek. Film fantastik bilimkurgu aksiyon türünde sürükleyici bir yapım.
B

@biberim

9 yıl önce

8 / 10

geçenlerde tv de bir kez daha izlemiştim.oyuncuları bakımından dikkat çekici ama konusu bakımından orta halli bir bilim kurgu filmi olmuş.dakota fannig in oyunculuğunu beğendim

@winternight

10 yıl önce

2 / 10

Konu kötü, fikir berbat... Kısacası izlemeye değmez.

@empati

10 yıl önce

4.1 / 10

Konu fena değil ama film çok daha güzel olabilirdi.Dakota denilen ufaklıktan başka izlenmeye değer pek birşey yok. Ne öyle bir görsel efekt ne de kayda değer bir oyunculuk.. Ayrıca Heroes çakması demek bile Heroes için haksızlık olur.

@tamara

12 yıl önce

6.4 / 10

fiLmin imdb puanı 6.1, bunu göz önünde buLundurarak fiLmi izLerken bekLentimi fazLa yükseLtmemiştim.. nitekim fiLm tam da tahmin ettiğim gibiydi.. maLum konu itibariyLe tam "heroes" dizisi gibi.. hatta o kadar benzetiLmiş ki baş kahramanımız biLe güçLerini heroes'daki peter gibi (3 sezon oLdu peter haLa güçLerini kuLLanmayı öğrenemedi..) doğru düzgün kuLLanamıyor.. ama ben böyLe fantastik, çeşitLi güçLeri oLan özeL karakterLeri buLunan fiLmLeri sevdiğim için bana itici geLmedi... ama fiLm aksiyon-macera içerikLi bir fiLmde oLması gereken heycanı tam oLarak buLunduramıyor maLesef.. gözseL efekLer fena değiL ama bu tür kahraman fiLmLerinden daha fazLa koşuşturmaca bekLiyor insan :) fiLmi izLemek istememdeki bir diğer neden oyuncuLar.. dakotanın birçok fiLmini izLedim, ama bu fiLmde kız "artık sinema sektöründe kaLıcıyım" demek istiyordu sanki.. zaten fiLmin en kayda değer performansLarından birisi onundu.. chris de fena değiLdi o da sanki
... Devamı
fiLmin imdb puanı 6.1, bunu göz önünde buLundurarak fiLmi izLerken bekLentimi fazLa yükseLtmemiştim.. nitekim fiLm tam da tahmin ettiğim gibiydi.. maLum konu itibariyLe tam "heroes" dizisi gibi.. hatta o kadar benzetiLmiş ki baş kahramanımız biLe güçLerini heroes'daki peter gibi (3 sezon oLdu peter haLa güçLerini kuLLanmayı öğrenemedi..) doğru düzgün kuLLanamıyor.. ama ben böyLe fantastik, çeşitLi güçLeri oLan özeL karakterLeri buLunan fiLmLeri sevdiğim için bana itici geLmedi... ama fiLm aksiyon-macera içerikLi bir fiLmde oLması gereken heycanı tam oLarak buLunduramıyor maLesef.. gözseL efekLer fena değiL ama bu tür kahraman fiLmLerinden daha fazLa koşuşturmaca bekLiyor insan :) fiLmi izLemek istememdeki bir diğer neden oyuncuLar.. dakotanın birçok fiLmini izLedim, ama bu fiLmde kız "artık sinema sektöründe kaLıcıyım" demek istiyordu sanki.. zaten fiLmin en kayda değer performansLarından birisi onundu.. chris de fena değiLdi o da sanki "fantastik dörtLü oLmadan da kahraman oLabiLirim" der gibiydi ama karakterinin eLverdiği öLçüde :D fiLm ana teması da fena değiL, fiLmde mektupLar yazıLdıktan sonra işLer baya karışıyor ve izLeyicinin dikkatini daha fazLa vermesi gerekiyor.. sonu itibariyLe ise devamı geLecek gibi, açık kapı bırakıLmış.. sonuç oLarak, bu tarz fiLmLerden hoşLandığım için fiLme çok kötü izLemeyin diyemem, bence "eh fena değiL" bir yapım oLmuş.. türünün daha güzeL örnekLeri mevcut ama çok da boş fiLm değiL :)
SPOILER

Push filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Push filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Push filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL