6.8

63 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.1 (3.099 OY)

KONUSU
1900lerin başları, Osmanlı İmparatorluğu sona ermek üzere. Çıkar kavgaları sarayın her yerinde sürmektedir ve bunların en şiddetlisi ise II. Abdülhamitin hareminde, yaşanmaktadır. İtalyan kökenli bir kız olan Safiye, haremin genç harem ağalarından Nadirle bir ittifak yapar. Suç ortaklığının yanısıra ... Devamı
1900lerin başları, Osmanlı İmparatorluğu sona ermek üzere. Çıkar kavgaları sarayın her yerinde sürmektedir ve bunların en şiddetlisi ise II. Abdülhamitin hareminde, yaşanmaktadır. İtalyan kökenli bir kız olan Safiye, haremin genç harem ağalarından Nadirle bir ittifak yapar. Suç ortaklığının yanısıra ifade edemedikleri bir çekimle birbirlerine bağlanan ikili, Safiyeyi önce Padişahın gözdesi, sonra da oğlunun anası yaparak iktidarı ele geçirmeyi hedeflemektedirler.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
A

@abrelosojos

10 yıl önce

O kostümler, o mekanlar, o müzikler çook güzeldi... İzlemeye çok geç kaldığım bir filmdi , hayran hayran izledim su gibi aktı gitti.Safiye karakteri ise gerçekten rolüne çok oturmuş çok beğendim e tabii ki bir de serra yılmaz var tatlı tatlı oynuyor olmazsa olmaz zaten kendisi :)
seviyorum seni ferzan
M

@mtugce

10 yıl önce

Subayların haremdeki mücevherlere el koymasının, melankolik bir müzikle harmanlarak acıklı bir sahneye dönüştürülmesi, kurtuluş mücadelesi veren, bağımsızlık uğruna evindeki bir çuval patatesini bile bölüp orduya veren bir halka hakarettir. Bir de padişahın Kanuniesasiyi imzalamaya zorlaması, padişahın millete karşı sorumlu hale geldiği milli egemenliğin öncelik kazandığı ilk anayasanın imzalanması neden kötü bir şey gibi yansıtılmış anlamadım Berbat bir filmdi.

@ustilago

11 yıl önce

gene hamamcıyız yeaahh

@paradigma

15 yıl önce

6 / 10

Oryantalizmine kurban
SPOILER

Harem suare filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Harem suare filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Harem suare filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL