6

207 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.4 (317.739 OY)

KONUSU
Ulusal Tarih Müzesinin karanlık koridorları belki de en inanılmaz günlerini yaşıyordu. Tarih öncesi yaratıklar, korkunç eski çağ savaşçıları, kayıp Efrica kabileleri, tarihin gördüğü en büyük kahramanlar ve daha neler neler tarihin koridorlarından çıkıp bu müzdede yerlerini almışlardı. Hepsi donduru ... Devamı
Ulusal Tarih Müzesinin karanlık koridorları belki de en inanılmaz günlerini yaşıyordu. Tarih öncesi yaratıklar, korkunç eski çağ savaşçıları, kayıp Efrica kabileleri, tarihin gördüğü en büyük kahramanlar ve daha neler neler tarihin koridorlarından çıkıp bu müzdede yerlerini almışlardı. Hepsi dondurulmuş gibi ya da dondurulmadılar mı acaba?
Bir aksiyon komedi filmi olan "Müzede Bir Gece", Ulusal Tarih Müzesinin yeni gece bekçisi Larry, tüm ziyaretçiler evlerine gittiklerinde asıl maceranın başladığına tanık olacaktır.
Hayatı boyunca fantastic maceralar peşinde koşmuş olan Larry Daley (BEN STILLER),unların ona hiçbir çıkar sağlamadığını ve bu yüzden işssiz kalıp oğlunu göremeyecek duruma geldiğini fark edince gerçek bir iş arayışına girer. Rüyalarındaki büyük hayalin bir gün onu bulacağından emindir. Fakat böyle bir hayalin bu kadar canlı ve heyecanlı gerçekleşeceğinden tabii ki haberi yoktu İşindeki ilk gecesinde büyükçe bir el feneri ve aşırı kullanılmaktan yıpranmış bir kullanım klavuzu ile koskaca müzede tek başına kalır. En azından o yalnız olduğunu düşünmektedir.
Fakat bir dakika , bu ses de ne? Larry bütün şaşkınlığı ile koskoca müzedeki tüm yaratıkların teker teker canlanmasına şahit olacaktırDünya tarihinin en korkunç yaratığı T-Rex, Hun İmparatoru Atilla , kaplanlar, maymunlar ve bir müzede tarihe karıştığını düşündüğünüz her şey taker taker koridorlarda dolaşmaya başlayacaktır. Tarihin sayfaları içinden çıkan yüzlerce karakterin içinde yalnızca Teddy Roosevelt (ROBIN WILLIAMS) ona bu kaosun sebebini ve çözümleme yolunu gösterecektir. Tekrar işini kaybetmekten ve bu yüzden oğlu Nicki görememekten korkan Larry müzeyi zarar görmeden korumaya ve işine devam etmeye karar verecektir

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@delahoya

8 yıl önce

6.6 / 10

Çocuklarını çok seven başarısız bir baba ve hikayeleri teması hollywood da bir çok kez işlensede bu film aralarından sıyrılarak efektleri ve komik sahneleri ile başarılıydı diyebilirim.
S

@setenayfb

9 yıl önce

6.8 / 10

Sevmem diye başlayıp, izledikten sonra iyiki izlemişim dediğim bir film. Ben beğendim. Ben Stiller harikaydı.

@khresimos

10 yıl önce

ben stiller'dan hiç beklenmeyecek ölçüde eğlenceli bir film. kendisinin varlığı benim için bir filmi izlememi engelleyecek yeter bir ölçüt olsa da şans eseri birkaç sahnesini gördüğüm bu filme bayıldım.

özellikle de filmin sonlarına doğru maymunun attığı tokata karşılık verecekken roosevelt'in larry'e 'kim evrim geçirdi' demesine kahkahalarla güldüm.

@lowen

10 yıl önce

6.3 / 10

Tarihsel vurgularıyla eğlenceli fantastik bir komedi filmi olmuş.
SPOILER

Müzede Bir Gece filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Müzede Bir Gece filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Müzede Bir Gece filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL