7.1

19 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.6 (6.713 OY)

KONUSU
Boşanmalarının üzerinden yıllar geçmesine rağmen görüşmeye devam eden Marianne ve Johan, genç sevgilisi Paulina ile evlenen Johan'ın, 'Henrik' adında bir oğlu olmasından sonra bir daha görüşmemişlerdir. Şehir dışında, orman içinde, tek katlı bir evde yalnız başına yaşayan Johan, kendisini ziyarete g ... Devamı
Boşanmalarının üzerinden yıllar geçmesine rağmen görüşmeye devam eden Marianne ve Johan, genç sevgilisi Paulina ile evlenen Johan'ın, 'Henrik' adında bir oğlu olmasından sonra bir daha görüşmemişlerdir. Şehir dışında, orman içinde, tek katlı bir evde yalnız başına yaşayan Johan, kendisini ziyarete gelen Marianne'yi görünce mutlu olur.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@bgrksy

1 yıl önce

9 / 10

ÖNEMLİ: Saraband'i izlemeden evvel Scenes From a Marriage'i izlemelisiniz çünkü bu onun future'ı niteliğinde. İlk filmi izlemeyenler büyük ihtimalle anlatılan öyküden hiçbir şey anlamayıp sıkıcı bulacaklardır.

Erland Josephson'ın ve Liv Ullmann'ın onca yıl sonra karakterlerine yeniden, sorunsuzca hayat verebilmeleri büyük başarı. Özellikle de Erland Josephson için söyleyebilirim bunu. Karakterin mimiklerini, konuşma tarzını ve alaycı üslubunu eksiksiz bir şekilde diriltmiş.

@gustav-mahler

3 yıl önce

7.5 / 10

Erland Josephson'un vurguları, tonlamaları... Alaycı, iğneleyici, ukala kavramlarını bir oyuncu bir karaktere bu kadar mı iyi yedirir! İğneleyici bir şey söyleceği sahnelerde hızlı hızlı konuşmaya başladığında bir kaç defa güldüm. Tam yaşlı bir aksiydi... Sırf onun performansı için bile defalarca izlenir.

Bergman'dan insan ruhunun karanlık bölgelerine harika bir ''Hadi eyvallah!'' filmi olmuş...

@happy-alley-cat

9 yıl önce

1 / 10

kelimenin tam anlamyıla: ben yandım eller yanmasın! başta sıktı ortalarda iğrendim sonunda artık ürpermeye başladım lan!!
SPOILER

Saraband filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Saraband filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Saraband filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL