5

199 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.1 (135.901 OY)

KONUSU
Gizemli savaşçılar, köyünü yağmalayıp, Evolet’i kaçırınca, D’Leh sevdiği kadını kurtarmak için bir avcı grubu ile savaşçıların peşinden dünyanın öbür ucuna yolculuğa çıkar. Yolculuklarının sonunda bir Kayıp Uygarlığı ortaya çıkarırlar. Nihai kaderlerinde hayalgücünün ötesinde bir imparatorluk vardır ... Devamı
Gizemli savaşçılar, köyünü yağmalayıp, Evolet’i kaçırınca, D’Leh sevdiği kadını kurtarmak için bir avcı grubu ile savaşçıların peşinden dünyanın öbür ucuna yolculuğa çıkar. Yolculuklarının sonunda bir Kayıp Uygarlığı ortaya çıkarırlar. Nihai kaderlerinde hayalgücünün ötesinde bir imparatorluk vardır. Burada D’Leh’in halkını zorla köleleştiren güçlü bir tanrıyla karşı karşıya gelirler.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@cruachan

9 yıl önce

8 / 10

Rastafarianlara karizma katan, Bob Marley'in en çok etkilendiği film, Reggae müziğinede öncü olmuştur:) Nesli tükenmiş Mammutları ve Mastodonları hatırlatmıştır bize:)

@havlayankuzu

11 yıl önce

Hayatımda izlediğim en sıkıcı propoganda filmlerinden biriydi. Holywood tarzı ideolojik çarpıtma sineması aslında,bol efek ve basit diyaloglarla süslendiğinden daha eğlenceli olur. Ama bu,gerçek anlamda beceriksiz bir film.

@themis

14 yıl önce

3.5 / 10

Bu tür filmler ilgimi çekiyor diye izleyim demiştim iyi başlamış ama iyi devam ettirip iyi bitirebilme şerefine hasıl olamamışlar ne yazık ki.Ayrıca m.ö.1000 yılına göre oldukça gelişmiş medeniyetleri de gördük ya artık ne diyim.Filmin bir yerinde (yanlış hatırlamıyorsam) harita filan vardı deriye (vs. bir madde de olabilir) çizilmiş.Zaten çerezlik niyetine devam ediyordum gerisini bari iyi bir sonla karşılayım diye devam ettirdim o da yok öldü dirildi bir şeyler oldu.Boşverin izlenecek çok film varken gereksiz tercihlerden sakının.

@foolmood

14 yıl önce

5.1 / 10

yönetmendeki bu büyüklük kompleksi nedir anlamış değilim.her filmi illa devasa bir şeyler barındırmak zorunda sanki.bu eski zaman fantezisini izlerken daha iyi örneklerini görmüştüm hissinden bir türlü kurtulamadım.
A

@asyagurgun

15 yıl önce

1 / 10

heheh adamlar yürüye yürüye enlem aştı ya daha ne diyim: )
L

@lady

15 yıl önce

komik filmdi allasen..

bi de şu soğuktaki ırkın nedense moğollar olduğunu ya da ne bileyim eski türkler olduğunu falan düşündüm ben hep..

@reincore

15 yıl önce

hayatım boyunca izlediğim (açık ara) en kötü film.

bu filmi izlemeyi düşünürken bu yorumu okuyan varsa uyarıyorum, bu filmi izleyeceğinize bilgisayarda mayın tarlası oynayın daha iyi.
S

@sleeping_pill

16 yıl önce

filmin sonunda tarım ve hayvancılığın geliştiğini gördük. açıkçası izlenmeğe değmeyecek bir film.
A

@apothekepharmac

16 yıl önce

sadece film yapilmak icin cekilmis bir film. bos durmayalim da cekelim bi tane denmis ve fragmani guzel hazirlanmis sadece, icerisi komedi olmus..cok kotu, aldigi 4.1 puan bile fazla.
SPOILER

M.Ö. 10.000 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

M.Ö. 10.000 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

M.Ö. 10.000 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL