5.1

31 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.1 (13.110 OY)

KONUSU
Eğlenceli bir tatil için ıssız bir adaya giden bir grup gencin tek isteği, keyifli ve macera dolu bir haftasonu geçirmektir. Fakat adaya varışlarından kısa bir süre sonra garip olaylar başgöstermeye başlar.

Sara’nın bir köpek tarafından saldırıya uğraması ile birlikte ada ile ilgili farketmedikleri
... Devamı
Eğlenceli bir tatil için ıssız bir adaya giden bir grup gencin tek isteği, keyifli ve macera dolu bir haftasonu geçirmektir. Fakat adaya varışlarından kısa bir süre sonra garip olaylar başgöstermeye başlar.

Sara’nın bir köpek tarafından saldırıya uğraması ile birlikte ada ile ilgili farketmedikleri gerçekleri öğrenmeye başlayan gençler, kendilerini hiç de hoş karşılamayacak olan ada yerlileri ile korku ve gerilim dolu bir tanışma gerçekleştireceklerdir. Bu tanışma sonunda kimin sağ kalıp kalmayacağı ise hiçbirinin cevabını bilmediği bir sorudur.

Nicholas Mastandrea’nın ilk yönetmenlik deneyimi olan The Breed’in yapımcı koltuğunda Wes Craven oturuyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@vfv

9 yıl önce

Yönetmenin filmografisinde film görünmese de aslında Kimlik, 3:10 to yuma, Çığlık 4, Tetikçiler gibi filmlerde yönetmen yardımcılığı yapmış bir isimdir.Ayrıca ünlü korku filmleriyle ünlü Wes Craven ise filmin yapımcılarından biri. Filmde üzerinde deneyler yapılmış Köpeklerin saldırganlaşmasıyla bölgede bulunan bir grup gencin ölümle karşı karşıya kalması ve hayatta kalma mücadelesi var. Konu biraz klişe gibi görünse de gerilin fazlasıyla yüksek olduğu bir filmdir. Kurtların zeki olması işleri biraz daha zorlaştırıyordu. Film büyük bütçeli bir film değil sanırım bir kaç kişiyle çekilmiş ve fazla maliyet gerektiren sahne yok pek. Fakat konusunun ve adının hakkını veriyor. Sahneleri gayet iyi çekilmiş. Beklentilerinizi yüksek tutmazsanız beğenirsiniz. Sürükleyici bir filmdir ve gerilim dakikalar ilerledikçe artmaktadır. 10/ 7.0

@raphalleon

9 yıl önce

4.9 / 10

"İnsanın en iyi dostu köpektir" sözüne tepki olarak doğmuş bir film diye nitelendiriyorum, hatta bunla da yetinmiyorum saçmalıkda çığır açmış filmlerden bir tanesi daha diyorum bunun için.

Bir arkadaş grubu afedersiniz de bu kadar salak olabilir mi ya? Müstahak bunlara bütün yaşananlar, az bile bunlara.

Tam bir vakit kaybı diyebiliriz kısacası. Artı bir yön göremedim.

@toxi

12 yıl önce

izlemenin tamamen vakit kaybı olduğu, imdb puanın 5.0 ile çok bile olduğu itli köpekli film...
R

@rashard

13 yıl önce

Uzak durulması gereken filmlerden, filmi çekenler bile filmi beğenmemiş olacak ki finale bile ihtiyaç duymamışlar ve çekmeye üşenmişler sanırım.

@crackby

13 yıl önce

Madem böyle bir film yapıyorsun biraz görsel efekte ihtiyacın olduğunu görmemen için kör olman gerek.Bildiğimiz sokak köpekleri sağa sola saldırıyor.Bir allahın kulu da demiyor ki \'\'yaw arkadaşım vur sopayı gitsin.!\'\' Film boyunca gereksiz bir kovalamaca.İzleme vakit kaybı.
SPOILER

Vahşi Irk filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Vahşi Irk filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Vahşi Irk filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FILM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL