Harley Davidson Ve Marlboro Adam

(1991)

Harley Davidson and the Marlboro Man

Film 1 Saat 38 Dk. Aksiyon, Polisiye ABD 17 Ocak 1992

6.1

16 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.1 (20.536 OY)

KONUSU
Harley Davidson, deri kostümü ve yaralı yüzüyle sert ve maço bir motosikletçidir. Marlboro Adam ise testesteron açısından ondan daha az yüklü olmayan, kovboy şapkasını başından düşürmeyen bir eski rodeocu. Günlerini karşılıklı içerek geçirdikleri barın borç yüzünden kapanma tehlikesi üzerine yaşam b ... Devamı
Harley Davidson, deri kostümü ve yaralı yüzüyle sert ve maço bir motosikletçidir. Marlboro Adam ise testesteron açısından ondan daha az yüklü olmayan, kovboy şapkasını başından düşürmeyen bir eski rodeocu. Günlerini karşılıklı içerek geçirdikleri barın borç yüzünden kapanma tehlikesi üzerine yaşam biçimleri tehlikeye girer.İkili durumu kurtarmak için bir banka soygununa girişirler. Ancak soyacakları bankanın yasadışı bir ilaç işinde olduğundan habersizdirler. Banka kamyonunda para yerine bu maddeyi aldıklarında peşlerine sadece polis değil, bankanın art niyetli tetikçileri de düşecektir.
Mickey Rourke

Harley Dav...

Don Johnson

Robert Lee...

Chelsea Field

Virginia Slim

Giancarlo Esposito

Jimmy Jiles

Vanessa Williams

Lulu Daniels

Tom Sizemore

Chance Wilder

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

3 yıl önce

2.5 / 10

Motosiklet çetesi üyesi Harley ile, Marlboro Adam'ın bulundukları borç batağından kurtulabilmek için yaptıkları banka aracı soygunu karşılığında ters düştükleri bir mafyadan kurtuluşlarını izlediğimiz, başından sonuna Amerikanın herşeyinin propogandasının yapıldığı aksiyon filmi. Tamam kişi kendi ülkesinde çektiği film içinde ülkesinin propogandasını yapacaktır elbette ama bu filmde doz öyle bir seviyeye gelmiş ki, bunu ancak Amerikan vatandaşı olduğunuzda kaldırabilirsiniz. Ayrıca aksiyon sahnelerinde -ki en barizi de banka aracını soydukları sahne- bir türlü vurulamayan polisler, düz yürüyerek ateş açan gangsterler, her türlü imkansız şarttan yırtan adamlar gibi bermuda şeytan üçgenini görünce zaten filmden epeyi soğuyorsunuz.

@zorba

13 yıl önce

1.1 / 10

çok çok çok boş vaktiniz var da sıkıntıdan bayılıyorsanız oturun izleyin;bildiğiniz uzun metraj amerikan reklamı
SPOILER

Harley Davidson Ve Marlboro Adam filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Harley Davidson Ve Marlboro Adam filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Harley Davidson Ve Marlboro Adam filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL