Dolandırıcılar

(1990)

The Grifters

Film 1 Saat 50 Dk. Polisiye, Dram ABD, Kanada 28 Şubat 1992

4.8

6 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.9 (30.621 OY)

KONUSU
Yılın en iyi 10 filminden biri Küçük numaralar ile geçimini sağlayan Roy"un hayatı, uzun zamandır görmediği Lilly"nin ortaya çıkması ile karışır. İlk karşılaştıkları andan itibaren birbirlerinden hoşlanmayan Lillynin ve sevgilisi Myranın arasında kalan genç adam, ya dolandırıcılığı bırakacak ya da b ... Devamı
Yılın en iyi 10 filminden biri Küçük numaralar ile geçimini sağlayan Roy"un hayatı, uzun zamandır görmediği Lilly"nin ortaya çıkması ile karışır. İlk karşılaştıkları andan itibaren birbirlerinden hoşlanmayan Lillynin ve sevgilisi Myranın arasında kalan genç adam, ya dolandırıcılığı bırakacak ya da büyük tezgahlar planlayacaktır. Hangi tarafta yer alacağına karar veremeyen Roy, kimin kimi dolandırdığının belli olmadığı bir oyuna sürüklenecektir. Son dönemin en önemli İngiliz yönetmenlerinden Stephen Frears"ın zeki diyaloglarla örülmüş bir senaryo ile usta oyuncuları bir araya getirdiği Dolandırıcılar, yapımcılığını Martin Scorsese"nin üstlendiği muhteşem bir gerilim filmi.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@bigamist

11 yıl önce

6 / 10

Imdb puanını haketmeyen filmlerden, sonunu zor getirdim. Bu arada izlemeyi düşünenlerin dikkatine; filmin adı bazı yerlerde dolandırıcılar diye geçiyor ama filmde dolandırıcılıkla alakalı bir olay yok. Benim gibi pişman olmayın sonra.
SPOILER

Dolandırıcılar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Dolandırıcılar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Dolandırıcılar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL