7.9

54 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.8 (15.337 OY)

KONUSU
Dizi, Rus edebiyatının en güçlü isimlerinden Mikhail Bulgakovun mini öykülerinden uyarlama. Rus devriminin yeni yeni ortaya çıkmaya başladığı bir dönemde (1900lerin başları), küçük bir köyde doktorluk yapan Vladimir Bomgardın hikayesini anlatıyor. Doktor, modern çağa yeni girmeye hazırlanan bu köyde ... Devamı
Dizi, Rus edebiyatının en güçlü isimlerinden Mikhail Bulgakovun mini öykülerinden uyarlama. Rus devriminin yeni yeni ortaya çıkmaya başladığı bir dönemde (1900lerin başları), küçük bir köyde doktorluk yapan Vladimir Bomgardın hikayesini anlatıyor. Doktor, modern çağa yeni girmeye hazırlanan bu köyde, batıl inançlı hastalarla uğraşmakla kalmayıp, aynı zamanda kendi kariyer planını da sürekli olarak kafasında kurmaktadır. Bu karakterin orta yaşlı halini Hamm, genç halini ise Radcliffe canlandırıyor. Her ne kadar ikili aynı karakterin, farklı yaşlardaki hali olarak karşımıza çıkacak olsa da ikisinin karşılıklı sahneleri de mevcut.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@senaakeless

3 yıl önce

Kalitesiz diyemem fakat sevemedim. Ne üslubunu, ne renklerini, ne müziğini, ne de absürtlüğünü...

@ferrit

8 yıl önce

------İpuçları içermektedir--------
Aman Allah'ımm!! Son zamanlarda içinde bulundukları durumu gerçek üstü bir performansla sergileyen bir oyunculuk seyretmemiştim. Bir bağımlılık ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi herhalde. Ama beni en çok şaşırtan Radcliffe'in performansı oldu. O odun çocuk gitmiş yerine başka biri gelmiş ve iyi ki de gelmiş. Sen neymişsin be Dan!!
Şunları da belirtmeden geçmek istemiyorum: İyi ki 20 dakikalık bölümler halinde sunmuşlar. İyi ki 2 sezonda bitirmişler. Tadı damağımda kalan yapımlara bayılıyorum.

@cayvemandalina

8 yıl önce

Jon Hamm ile Daniel Radcliffe'nin boy farkını görmezden gelirsek,oldukça eğlenceli bir yapımdı bence.

@mryz

8 yıl önce

8.4 / 10

Kişinin geçmişiyle hesaplaşması ve hatalarını telafi etmeye çalışması çok farklı bir üslupla aktarılıyor, toy doktor ve olgun doktor arasındaki diyaloglar çok doyurucu, espriler güzel, komedi yanı ağır basıyormuş gibi görünse de arka planda ağır bir dram olduğu hemen farkediliyor. Bölümler süre olarak kısa olmasına kısa fakat bu süreyi en iyi şekilde kullanıyor.

@behtul

9 yıl önce

8.5 / 10

Muhteşem bir mini dizi.

Jon Hamm'in Dan'e, Dan'in Jon Hamm'e benzeme çabaları oldukça başarılı sonuç vermiş. Bu kadar zıt iki tipin mimikler ile birbirlerine benzemesini çok takdir ettim. Bunun yanında komedi yanı ağırlıkta olan bir dizi. Uyarlama olarak ise çok güzel bir aktarım olmuş. Keşke mini olmasaydı fakat kısa hikaye olma sebebi ile mini tutulmuş.
SPOILER

A Young Doctor's Notebook & Other Stories dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

A Young Doctor's Notebook & Other Stories dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

A Young Doctor's Notebook & Other Stories dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL